שירות חדש של DHL: משלוחים מהונג קונג לישראל ב"אפס ימי עסקים"

השירות מתאפשר בזכות סנכרון לוח הטיסות של החברה מהונג קונג עם טיסה יומית לישראל מאירופה

זוהר בלומנקרנץ

חברת משלוחי האקספרס DHL החלה להציע שירות "Over Night" למשלוחים מהונג קונג לישראל, ב"אפס ימי עסקים". ל-TheMarker נודע היום (ג') כי במסגרת השירות יגיעו משלוחי מסמכים וחבילות בערך נמוך שיצאו מהונג קונג עד שעות הצהרים ליעדם הסופי בישראל כבר בבוקר למחרת.

השירות, אשר יינתן ללא תוספת תשלום, מתאפשר בזכות סנכרון לוח הטיסות של החברה מהונג קונג עם הטיסה היומית לישראל מאירופה. שירות זה מתווסף לשירות ה-"Over Night" הקיים של החברה מישראל לאירופה ולהיפך.

"הונג קונג היא המרכזי העסקי הגדול במזרח אסיה אחרי סין, ובמקום החמישי מבחינת DHL ישראל בחשיבותה ליבוא הכלל עולמי במשלוחי אקספרס לארץ", אמר מנכ"ל DHL ישראל, אודי שרון. "השירות החדש מאפשר העברת מסמכים וחבילות לישראל מהר יותר מאשר באמצעות נוסע בטיסה מסחרית מהונג קונג לישראל".

על פי נתוני DHL ישראל, כיום עוסקות כ-650 חברות ישראליות בייבוא מהונג קונג לישראל. הצמיחה בהיקף העסקים והמסחר הבינלאומי בהונג קונג הביא לגידול משמעותי בתעבורת האקספרס דרך DHL, והיא מהווה כיום למעלה מ-8 אחוזים מהיבוא המגיע לארץ דרך החברה.

מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה עולה כי בשנת 2010 הסתכם היבוא מהונג קונג בכ-1.4 מיליארד דולר - עלייה של 25% בהשוואה לשנת 2009.

חברת DHL ישראל עוסקת בתחום משלוחי האקספרס, ומעסיקה כ-420 עובדים. הרשת הבינלאומית של החברה פרושה ביותר מ-220 מדינות ברחבי העולם, ומעסיקה כ-300 אלף עובדים. לחברה צי של 250 מטוסי מטען ו-60 אלף כלי רכב. את שנת 2010 סיימה החברה עם הכנסות של כ-60 מיליארד אירו.

צילום: בלומברג

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker