תוכנית חדשה באל על: תגייס את צוותי האוויר בנפרד עבור החברה הבת סאן דור

התוכנית החדשה הנבחנת בחברה מיועדת להפעלתה מחדש של סאן דור; בשבת הפעילה חברת התעופה טיסה נוספת עבור סאן דור - עם אות קריאה של ישראייר

זוהר בלומנקרנץ

חברת אל על תגייס טייסים, ודיילים חדשים לצורך הפעלתה מחדש של סאן דור כחברת תעופה לטיסות שכר - כך עולה מתוכנית חדשה הנבחנת בחברה. אתמול הפעילה אל על טיסה נוספת עבור סאן דור עם אות קריאה של חברת ישראייר, לפולין.

ל-TheMarker נודע, כי על פי התוכנית, מחזור הטייסים החדש אשר תגייס חברת אל על, יהיה עבור סאן דור. אלה יחוייבו לעבוד שנתיים לפחות עבור חברת סאן דור. אפשרות אחרת היא להקצות טייסים מהקורס החדש המתקיים עתה בחברה. כמו כן יגוייסו במתכונת דומה דיילים חדשים עבור החברה הבת.

במקביל, ממשיכה אל על לבדוק את הכדאיות הכלכלית של פתיחתה מחדש, אם בכלל, של החברה הבת; זאת לאחר שרשות התעופה האזרחית (רת"א) שללה ב-1 באפריל את רישיונה של סאן דור, משום שלא עמדה בתנאי פעילותה כחברת תעופה. בשלב זה תפעל החברה כמארגנת נסיעות בלבד.

בתוך כך, טיסות השבת ממשיכות. אל על הפעילה בשבת טיסה עבור סאן דור עם אות קריאה של חברת ישראייר, לפולין - טיסה שנייה ברציפות החודש.

הטיסות מתבצעות על אף שבסוף אפריל הסתיים ההסדר בין אל על לחברות ארקיע וישראייר, לגבי הטסת נוסעי סאן דור שרכשו כרטיסי טיסה, בשבתות ובחגים; אלה טסו במטוסי אל על ("חכירה רטובה") אשר נשאו את קוד הטיסה של שתי חברות התעופה הישראליות האחרות. מדובר בסדרה של שלוש טיסות מיוחדות, שתבצע החודש החברה בימי שבת, מנתב"ג ללודג', פולין, בקוד של חברת ישראייר.

מאל על נמסר בתגובה, כי "כפי שהובטח, החברה נותנת מענה מלא ומוחלט ללקוחות סאן דור כפי שנהגה מאז ומעולם. במקרה זה מדובר בסדרת הטיסות עבור תיירות מפולין, שתוכננה זמן רב מראש". לגבי התוכנית החדשה נמסר, כי החברה לא תגיב בנושא.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker