למרות פקיעת ההסכם: אל על ממשיכה לטוס בשבת עם קוד טיסה של ישראייר

הטיסה התבצעה על אף שבסוף אפריל הסתיים ההסדר בין אל על לחברות ארקיע וישראייר לגבי הטסת נוסעי סאן דור שרכשו כרטיסי טיסה בשבתות ובחגים

זוהר בלומנקרנץ

>> טיסות השבת של אל על ממשיכות: ל-TheMarker נודע כי חברת התעופה הפעילה אתמול טיסה עבור חברת הבת סאן דור, עם אות קריאה (קוד טיסה) של חברת ישראייר, לפולין.

הטיסה התבצעה על אף שבסוף אפריל, הסתיים ההסדר בין אל על לחברות ארקיע וישראייר, לגבי הטסת נוסעי סאן דור שרכשו כרטיסי טיסה, בשבתות ובחגים; אלה טסו במטוסי אל על ("חכירה רטובה") שנשאו את קוד הטיסה, של שתי חברות התעופה הישראליות האחרות.

מדובר בטיסה מיוחדת, מתוך שלוש טיסות, שתבצע החודש החברה בימי שבת, מנתב"ג ללודג', פולין, בקוד של חברת ישראייר.

בתוך כך, ממשיכה אל על לבדוק את הכדאיות הכלכלית של פתיחתה מחדש, אם בכלל, של סאן דור. זאת, לאחר שרשות התעופה האזרחית (רת"א) שללה מ-1 באפריל את רישיונה של החברה, משום שלא עמדה בתנאי פעילותה כחברת תעופה. כמו כן, לא ברור מה תהיה המתכונת החדשה שבה תפעל החברה אם תיפתח. בשלב זה פועלת החברה כמארגנת נסיעות בלבד.

מאל על נמסר בתגובה: "כפי שהובטח, החברה נותנת מענה מלא ומוחלט ללקוחות סאן דור כפי שנהגה מאז ומעולם. במקרה זה מדובר בסדרת טיסות עבור תיירות מפולין, שתוכננה זמן רב מראש". בישראייר בחרו שלא להגיב בנושא.

צילום: מוטי מילרוד

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker