צפו בתמונות: האונייה "מרינר" של רויאל קריביאן עגנה באשדוד עם יותר מ-3,000 תיירים

לדברי הקברניט, החברה עקבה אחרי ההתפתחויות "ואם היעד לא היה בטוח, לא היינו מגיעים"

עירית רוזנבלום
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עירית רוזנבלום

חרף המצב הביטחוני הקשה בדרום הארץ בשבוע האחרון, כולל בסוף השבוע, לא ביטלה חברת רויאל קריביאן את עגינתה של אונייה שלה היום באשדוד. "בטיחות היא עניין חשוב בכל מקום; מטה חברת רויאל קריביאן במיאמי עקב אחרי ההתפתחויות ואם היעד לא היה בטוח, לא היינו מגיעים", אמר היום נילסן פלמינג, הקפטן הדני של הספינה מרינר אוף זה סיז, הספינה הגדולה ביותר מבית רויאל קריביאן שעגנה אי פעם בישראל.


על הספינה היו יותר מ-3,000 תיירים, שרובם המכריע יצא לסיור בארץ עם יותר מ-20 אוטובוסים. בני הזוג שריל ותומס מרטין מסקוטלנד אמרו שלא חששו להגיע לאשדוד. "אנחנו עוד זוכרים את המלחמה באירלנד", התלוצצו, ואילו זוג גרמני התפלא לשמוע שהיתה מתיחות בישראל, שכן כלל לא הקשיבו לחדשות מאז יצאו למסע בים התיכון.


לדברי יורם מוטעי, מנכ"ל קבוצת קשרי תעופה, בשנת 2010 הגיעו לישראל שלוש אוניות של חברת רויאל קאריביאן שהביאו לישראל 80 אלף תיירים. בשנת 2011 צפויות להגיע לישראל 5 אוניות, שיביאו לארץ במספר מחזורים כמות שיא של 140 אלף תיירים.


המרינר הגיעה לישראל במסגרת הפלגה בת 12 לילות שהחלה ברומא, המשיכה לאתונה, רודוס, קושדסי, חיפה ואשדוד, תמשיך לאיסטנבול ובסוף תחזור לרומא. באונייה 15 סיפונים ולאורכה מדרחוב מרהיב, המהווה חידוש בעיצוב אוניות להפלגות נופש. המדרחוב הוא בגובה של 4 סיפונים ובאורך 2 מגרשי כדורגל והוא כולל שדרת חנויות, בארים, בתי קפה, מרכזי בידור ועוד.


חברת קשרי תעופה מציעה השנה לישראלים שורה של חבילות שיט הכוללות טיסה ומלון בנמל המוצא של האונייה והפלגה. הפלגה בת 7 לילות באגן הים התיכון על בסיס הכל כלול באונייה של הרויאל קאריביאן מחירה החל מ-5,200 שקל לאדם בחדר זוגי.

תגובות