אל על דוחה את פתיחת הקו לסן פרנסיסקו למאי 2019

הקו אמור היה להיפתח בנובמבר השנה ■ מכירת הכרטיסים נעצרה, ונוסעים שכבר רכשו כרטיסים, יקבלו כרטיסים חלופיים או החזר כספי

אל על

אל על הודיעה היום (ד') כי היא דוחה את הפעלת הקו הישיר לסן פרנסיסקו, שהיה אמור להיפתח בנובמבר 2018 - למאי 2019. מכירת הכרטיסים נעצרה, ונוסעים שכבר רכשו כרטיסים יקבלו כרטיסים חלופיים או החזר כספי.

לפני כמה ימים התברר כי לאחר שכבר התחילה למכור כרטיסים לקהל הרחב, אל על החליטה להשהות את פתיחת הקו לסן פרנסיסקו. עד כה לא ברור כמה נוסעים כבר רכשו כרטיסי טיסה מאז החלה המכירה, או מה יהיה הפתרון שיוצע להם.

אל על היתה אמורה להפעיל שלוש טיסות שבועיות בקו החדש במטוסי הדריימלינר. היא פירסמה בעת השקת הקו כי מחיר כרטיס במחלקת תיירים יתחיל ב-1,200 דולר, במחלקת הפרימיום ב-2,500 דולר ובמחלקת עסקים ב-4,600 דולר. הטיסות היו צפויות לצאת בימי ראשון, שלישי וחמישי לאחר חצות ולנחות בסן פרנסיסקו כעבור 14 שעות ו-40 דקות.

הקו החדש היה אמור להתחרות בטיסה הישירה לסן פרנסיסקו שמפעילה חברת יונייטד באופן בלעדי מישראל מאז אפריל 2016. קו זה החל עם שלוש טיסות שבועיות, וכעבור חודשיים הודיעה יונייטד כי היא עוברת להפעילו בתדירות יומית. החל מהחודש צפויה יונייטד להפעיל בקו זה את מטוס ה-ER 777-300. המשמעות היא תוספת של 2,000 מושבים בשבוע.

מאל על נמסר כי "ההחלטה נובעת מהאצת תהליך הוצאתם משירות של מטוסים ישנים לרבות מטוס 767 אשר נפגע על הקרקע בנתב"ג לפני כחודשיים. החברה תטפל בכל הנוסעים אשר רכשו כרטיסי טיסה לתקופת הדחייה". באל על יציעו החזר כספי או טיסה חלופית לנוסעים שרכשו כבר כרטיסים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker