ישראייר קיבלה אישור שר התחבורה להפעיל קו טיסות סדיר לעמאן

המאבק יהיה בעיקר מול ארקיע שכן ישראייר בוחנת שת"פ עם רויאל ג'ורדניאן

זוהר בלומנקרנץ

תחרות חדשה בקו לירדן: ישראייר קיבלה את אישור שר התחבורה, ישראל כץ, להפעיל בראשונה קו טיסות סדיר לעמאן. המשמעות המעשית: החרפה בתחרות בעיקר מול חברת התעופה ארקיע; שכן, ישראייר בוחנת אפשרות לשתף פעולה עם חברת התעופה רויאל ג'ורדינאן.

סמנכ"ל מסחר קבוצת אי.די.בי תעופה ותיירות, דרור בהט, אמר היום (א') כי החברה מתכוונת להפעיל בתחילה שתי טיסות סדירות בשבוע בקו נתב"ג - עמאן ותוסיף טיסות בהתאם לצורך. "אנו מתכוונים לעשות שימוש במטוסים החדשים שנרכשו לאחרונה על ידי ישראייר להפעלת הקו לעמאן. אנו בוחנים אפשרות לשיתוף פעולה עם רויאל ג'ורדניאן - חברת התעופה הלאומית של ירדן אשר מיוצגת בארץ על ידנו". בשלב זה לא נקבע עדיין מועד תחילת הטיסות ולא מחיר כרטיס הטיסה.

"אנו בטוחים כי הקו לעמאן - עיר מרכזית המהווה גם גשר למזרח הרחוק, ליעדים דוגמאת בנגקוק, דלהי והונג קונג, ינחל הצלחה ויהפוך את ירדן לנגישה מאי פעם עבור הנוסע הישראלי. אנו מודים לשר התחבורה על האישור".

ב-2010 הגיע לכ-115 אלף מספר הנוסעים בקו מנתב"ג לעמאן וממנה, רובם ככולם המשיכו ליעדי המשך במזרח הרחוק.

חברת ישראייר נימנת על קבוצת אי.די.בי תעופה ותיירות ומפעילה טיסות למגוון יעדים בחו"ל, ביינהם: רומא, ברלין, מסוקווה וניס; בנוסף לטיסות פנים ארציות מחיפה, שדה התעופה דב בת"א ונתב"ג לאילת וכן מאילת למוסקווה.

החברה השביחה לאחרונה את צי מטוסיה והצטיידה ב-2 מטוסי נוסעים תוצרת איירבוס מדגם A-320 וכן ב-2 מטוסי ATR-72-500 חדשים.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker