יותר מ-800 טיסות לופטהנזה יבוטלו מחר בגלל שביתה

חברת התעופה הגרמנית תאלץ לבטל יותר ממחצית מהטיסות שלה בעקבות עיצומים של איגוד עובדי שירותי הקרקע ■ נוסעים שטיסתם מתוכננת למחר יהיו זכאים לבטלה או לעבור לטיסה אחרת בשבוע הקרוב - ללא עלות

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מטוס של לופטהנזה

יותר מ-800 מתוך 1,600 טיסות מתוכננות של חברת התעופה הגרמנית, לופטהנזה, יבוטלו מחר (ג') בעקבות שביתה של איגוד עובדי שירותי הקרקע בנמלי התעופה של מינכן, קלן וברמן בגרמניה. במהלך השביתה לא יתקיימו שירותי תמיכה, קרקע וכיבוי אש במשך רוב שעות היממה.

המאבק הוא חלק מדרישה של ארגון עובדי המדינה ver.di, שכולל 2.3 מיליון עובדים, להעלאה של 6% בשכר או לקבל תוספת חודשית של 200 יורו. לצד עובדי שירותי הקרקע, המחאה כוללת גם את איגוד המורים gew ואת איגוד עובדי המדינה dbb.

ביטול הטיסות ישפיע על 90 אלף נוסעים. בלופטהנזה אומרים כי לוח הטיסות ישוב לשגרה ביום רביעי. החברה גם פירסמה לוח טיסות מעודכן והיא מבקשת מהנוסעים לבדוק את סטטוס הטיסה שלהם באתר החברה.

כל נוסעי חברות התעופה של קבוצת לופטהנזה - למעט חברת סוויס, שטיסותיה צפויות לפעול כרגיל - שמחזיקים בכרטיס טיסה למחר, רשאים לבצע כרטוס מחדש לטיסה אחרת בשבוע הקרוב ללא עלות. לנוסעים יתאפשר גם לבטל את טיסתם ללא עלות.

השביתה צפויה לגרום לעיכובים רבות בנמלי התעופה הראשיים בגרמניה וייתכן כי טיסות של חברות אחרות יבוטלו גם הן במהלך היום. בנמלי התעופה ממליצים לנוסעים שמתכוונים להמריא מחר מגרמניה לבדוק עם חברות התעופה את הסטטוס ולהקדים את ההגעה לשדה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker