הזמנתם חופשה בבוקינג? זה מה שתיקחו אתכם הביתה

סקר של Booking.Com שנערך בקרב 19 אלף מטיילים ברחבי העולם מגלה כי כ-70% בוחרים היכן להתארח על בסיס עיצוב שונה מהעיצוב בביתם, וכי יותר ממחצית מהמטיילים מקבלים השראה לעצב מחדש את ביתם בעקבות החופשה האחרונה שלהם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בית המלון לאונרדו במילנו. הרשת תנפיק עד 10% ממניותיה
בית המלון לאונרדו במילנו. הרשת תנפיק עד 10% ממניותיה

סקר עולמי של Booking.Com קובע כי לעיצוב מקום האירוח בחופשה יש השפעה משמעותית על בחירת ועיצוב הבית. לפי הסקר של אתר ההזמנות לאירוח ולינה, כ-40% מן היוצאים לחופשה סבורים שעיצוב הפנים הוא הגורם החשוב ביותר בעת ההחלטה היכן להתארח. כשליש מן האנשים שיוצאים לחופשה אומרים שבילו יותר זמן מהמתוכנן במקום האירוח משום שאהבו מאוד את עיצוב הפנים.

בסקר, שנערך בקרב 19 אלף מטיילים ברחבי העולם, התברר כי כ-70% בוחרים היכן להתארח על בסיס עיצוב שונה מהעיצוב בביתם, וכי יותר ממחצית מהמטיילים מקבלים השראה לעצב מחדש את ביתם בעקבות החופשה האחרונה שלהם. אצל המטיילים המשתייכים לדור ה-y הנתונים אף גבוהים יותר - ומגיעים ל-67%.

נראה כי על פי הנתונים, עבור מטיילים רבים הרצון ליצור המשכיות לחופשה הוא כה חזק, עד ששליש מהם אומר כי הם רוצים לעדכן את מראה ביתם משום שהם מעוניינים בעיצוב שמזכיר להם את החופשות המעולות שחוו. 44% מהמשתתפים אמרו כי השראה מסגנון העיצוב המקומי היא הגורם המרכזי המשפיע על ההחלטה לעצב מחדש של הבית.

בהתייחסות לסקר אומר פפיין רייוורס, מנהל השיווק ב-Booking.com, כי החוויות שמטיילים חווים נשארות עמם לכל החיים. "הזיכרונות שאנו יוצרים, הרכישות שאנו מבצעים או ההשראה שאנו מקבלים  - חוזרים אתנו הביתה. תשוקה לעיצוב פנים קיימת בכל מקום בעולם, ואין דרך יותר טובה לקבלת רעיונות חדשים והשראה מאשר להתבונן במקום האירוח שלנו כאשר אנו בחופשה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker