חברת התעופה אמריקן איירליינס מפסיקה את טיסותיה לישראל מינואר הקרוב

ההערכות בענף התעופה הן כי הקו נסגר מחוסר רווחיו ■ אמריקן אירליינס: "קו תל-אביב-פילדלפיה נסגר כתוצאה משיקולים מסחריים"

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל

חברת התעופה אמריקן איירליינס תפסיק את טיסותיה לישראל מינואר הקרוב. חברת התעופה הודיעה היום לעובדיה כי היא מתכוונת להפסיק להפעיל את הטיסה היומית מפילדלפיה לישראל. ההערכות בענף התעופה הן כי הקו נסגר מחוסר רווחיות.

הטיסה האחרונה בקו מפילדלפיה לתל-אביב תתקיים ב-4 לינואר 2016 והטיסה האחרונה מתל-אביב לפילדלפיה תתקיים למחרת, ב-5 לינואר. מחברת התעופה נמסר כי "אמריקן איירליינס תיצור קשר עם לקוחות החברה שכירטסו את טיסותיהם בקו לתאריכים שאחרי ה-5 לינואר ותאפשר להם למצוא קישוריות אחרת ליעדיהם או תזכה אותם כספית על מחיר הכרטיס. לקוחותינו יוכלו לטוס לפילדלפיה באמצעות שותפי החברה בברית OneWorld דרך יעדים באירופה".

בלומברג

חברת התעופה אמריקן איירליינס התמזגה ב-2014 עם חברת התעופה יו. אס. איירווייז, שפעלה בישראל מיולי 2009. רבים מהנוסעים שטסו מישראל לפילדלפיה באמצעות חברת אמריקן איירליינס המשיכו ליעדים אחרים בארה"ב.

חברת אמריקן אירליינס מסרה כי "קו תל-אביב-פילדלפיה נסגר כתוצאה משיקולים מסחריים. החברה מודה לאנשיה במשרד המכירות ברמת גן ובתחנה בנתב"ג אשר תרמו תרומה משמעותית לביצועי החברה ולקידום ותפעול הקו בין תל אביב לפילדלפיה. אנו מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה ללקוחותינו כתוצאה מביטול הקו".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker