מלונות אפריקה ישראל תפתח בית מלון במגדל עזריאלי שרונה בת"א

במסגרת העסקה, תשכור רשת המלונות שטח כולל של כ-12 אלף מ"ר על פני חמש קומות

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת מלונות אפריקה ישראל חתמה עם קבוצת עזריאלי על הסכם להקמת מלון יוקרה במרכז עזריאלי שרונה. הסכם השכירות נחתם לתקופה של 20 שנים בהיקף כולל של כ- 250 מיליון שקל. בהקמת המלון יושקעו כ-50 מיליון שקל.

במסגרת העסקה, תשכור רשת המלונות שטח כולל של כ-12 אלף מ"ר על פני חמש קומות (33—37), מתוך 61 הקומות במגדל. המלון בעזריאלי שרונה יופרד מקומות המשרדים והמסחר, יכלול כ-160 חדרים, מעליות נפרדות ולובי עצמאי בקומת המלון התחתונה, בה יפעלו גם מסעדה וטרקלין עסקים. בהקמת המלון יושקעו כ-50 מיליון שקל.

זהו המלון השלישי של חברת מלונות אפריקה ישראל בתל אביב. ביניהם מפעילה החברה מאז שנת 2008 את מלון קראון פלאזה סיטי סנטר במגדל המרובע במרכז עזריאלי הכולל 273 חדרים, מסעדה וטרקלין עסקים הנמצא בסמוך למרכז עזריאלי בשרונה.

הדמיית מגדל עזריאלי שרונהצילום: וויו פוינט

המגדל בו יוקם בית המלון החדש, עוצב בצורה גיאומטרית היוצרת מראה של מגדל הסובב על צירו במבנה מיוחד, המאפשר תצפית מכל חלקי המגדל אל הים ואל נוף עיר תל אביב.

מיכאל פלסז, מנכ"ל חברת מלונות אפריקה ישראל: "בניית המלון בליבת העסקים והתיירות בתל אביב היא נדבך נוסף בתוכנית האסטרטגית של חברת מלונות אפריקה ישראל. אנחנו שמחים לחבור שוב לשותפות עם קבוצת עזריאלי ובפרט בבניין שללא ספק יהיה האייקון האדריכלי הבא של תל אביב. הקונספט ועיצוב המלון נמצאים בשלבי גיבוש מתקדמים בשיתוף רשת המלונות הבינ"ל IHG אותה אנו מייצגים בארץ".

עופר אברם, ראש תחום המשרדים בקבוצת עזריאלי ציין כי: "בקבוצת עזריאלי וחברת מלונות אפריקה ישראל מתקיים שיתוף פעולה מוצלח במגדל המרובע במרכז עזריאלי כבר מספר שנים, כשהעסקה הנוכחית במרכז עזריאלי שרונה היא ביטוי נוסף לכך. מרכז עזריאלי שרונה הינו פרויקט פורץ דרך בחדשנותו, שיעמיד סטנדרטים שטרם נראו בישראל. החיבור של המרכז לפארק שרונה תוך שילוב של מלון יוקרה הן חלק מהסיבות שיהפכו את המרכז לאייקון הבא בתחום מרכזי העסקים בישראל, הנמצא בשורה אחת עם מרכזי העסקים המובילים בעולם. בימים אלה אנו מנהלים מספר רב של משאים ומתנים עם חברות מקומיות ובינלאומיות שונות, ואיכותו של הפרויקט מאפשרת לנו להשכיר חלקים נרחבים ממנו זמן רב לפני אכלוסו. אנו משוכנעים שהפרויקט יזכה להצלחה גדולה".

הדמיית מגדל עזריאלי שרונה
הדמיית מגדל עזריאליצילום: וויו פוינט

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker