מלון חדש יוקם בטבריה בהשקעה של 70 מיליון שקל

חברת סרוגו תקים ברחוב הפלמ"ח בעיר את מלון ויסטה לאגם הכנרת, ברמת דירוג של ארבעה כוכבים

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל

בקיץ 2015 צפויה טבריה להתחדש במלון חדש - חברת מלונות צופיה, חברה בת של חברת סרוגו, רכשה את הבעלות על מגרש שעליו יוקם המלון ברחוב הפלמ"ח בעיר, בהשקעה של כ–70 מיליון שקל.

המלון, שייקרא ויסטה לאגם הכנרת (Vista The Sea Of Galilee) יכלול 120 חדרים, ומתוכנן לרמת דירוג של ארבעה כוכבים. הוא יתוכנן על ידי פייגין אדריכלים.

עד לפני כמה שנים פעל במקום בית החייל, וכיום ניצב שם שלד של מלון שהחל להקים היזם הטברייני הוותיק יאיר ובמן, ממנו רכשה סרוגו את השטח. המגרש, בשטח כ–2.5 דונם, צופה לכנרת ובחזיתו מבנה היסטורי לשימור מהתקופה העות'מאנית.

מלון ויסטה, הדמיה: פייגין אדריכלים

המלון החדש יוכר על ידי משרד התיירות ומרכז ההשקעות כמפעל מאושר במסגרת החוק לעידוד השקעות הון.

בבעלות משפחת סרוגו, באמצעות חברת מלונות צופיה, נמצא כיום מלון ויסטה באילת, שהוקם לפני 17 שנה. מלון זה גם הוא בסיווג ארבעה כוכבים והוא כולל 84 חדרים. למלון ייבנו שתי קומות נוספות, שיגדילו את היצע בחדרים ל–120.

"הכוונה היא להרחיב את הפעילות המלונאית שלנו לרשת מלונות בוטיק בסיווג של ארבעה כוכבים בפרישה ארצית, שתציע שירותי הארחה ונופש ברמה גבוהה ובמחירים שפויים. מעבר לעניין הכלכלי, אנו רואים בהקמת המלון פריצת דרך של ממש בעיר טבריה, ומקווים שגם תורחב התשתית התיירותית במקום מיוחד זה", אמר היזם ראובן סרוגו, מנכ"ל חברת סרוגו.

סרוגו היא חברת נדל"ן משפחתית, יזמית ומבצעת, הפועלת כבר כ–40 שנה בתחום הבנייה למגורים. עיקר פעילות החברה מתמקדת בבנייה ובשיווק של פרויקטים בראשון לציון, לצד שיווק פרויקטים בהוד השרון, ברמת השרון, בפתח תקווה ועוד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker