תושבי קרית שמונה הורידו מחירים גם בשופרסל

שופרסל: המחירים בסניף בקרית שמונה הותאמו במיוחד למחירים נמוכים

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ארגונים בקרית שמונה פנו במכתב לנוחי דנקנר, בעל השליטה באי.די.בי המחזיקה בשופרסל בדרישה להסב את הסניף בעיר מהפורמט היקר יותר שופרסל שלי לפורמט הזול יותר שופרסל דיל. מאחורי הפניה עמדו ארגון צל"ע (צעירים למען עירנו), אגודת מכללת תל חי, ארגון שינוי כיוון ומאהל המחאה של קרית שמונה.

"לפני שבוע פנינו במכתב לדנקנר ולא קיבלנו מענה לכן פנינו שוב עם מכתב תקיף יותר ובו הבהרנו כי אם לא יענו לנו נחריף את צעדינו", אמר אביחי שטרן, מייסד ארגון צ"לע. "חשבנו שדנקנר, שכל כך תורם ומזוהה עם קרית שמונה יעזור לנו. הם מנצלים את העובדה שתושבי העיר הם קהל שבוי ושאין לנו אלטרנטיבות ושמים אצלנו את הסניפים הכי יקרים. נוחי דנקנר קיבל את תואר 'יקיר קרית שמונה' אבל בפועל הוא יותר 'יקר קרית שמונה' ותורם כנראה רק כדי לנקות את המצפון".

דקות אחרי פניית TheMarker לדובר אי.די.בי קיבלו הארגונים טלפונית מאי.די.בי שמסרה כי מחירי שופרסל שלי בקרית שמונה מושווים בימים אלה למחירי 'שופרסל דיל'.

משופרסל נמסר בתגובה: "המחירים בסניף שופרסל שלי בקרית שמונה הותאמו במיוחד למחירים נמוכים אשר כוללים את המבצעים הגדולים ביותר ברשת במחלקות הירקות, בשר ומוצרי מכולת. אנו עושים מאמצים גדולים לפתוח סניף של שופרסל דיל בקרית שמונה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker