בשיא המשבר: מנהל חדר המיון של איכילוב עזב היום את תפקידו

פרופ' פיני הלפרין היה מנהל חדר המיון באיכילוב במשך 25 שנה ויצא לגמלאות לפני כשנה וחצי, אך נקרא לחזור לאחר שמחליפו התפטר לאחר שנה בתפקיד ■ המחליף, ד"ר משה שריסט, ייכנס לתפקיד רק בתחילת מאי, ובינתיים מונה ד"ר גיא חושן לממלא מקום

רוני לינדר
בית החולים איכילוב בתל אביב
רוני לינדר

מנהל חדר המיון של בית החולים איכילוב, פרופ' פיני הלפרין, הודיע ביום ראשון האחרון כי יקדים את סיום תפקידו, שהיה מתוכנן לעוד שבועיים ויעזוב כבר היום. ההודעה התקבלה בהפתעה רבה על ידי צוות המיון, שנמצא בעיצומו של אירוע הקורונה המסובך.  

>> למה בישראל אין כמעט מחלימים מקורונה - ומה חיובי בנתונים החדשים

האינטרסנטים: למה בישראל אין כמעט מחלימים מהקורונה

הלפרין היה מנהל חדר המיון באיכילוב במשך 25 שנה ויצא לגמלאות לפני כשנה וחצי. את מקומו תפס ד"ר דניאל טרוצקי, שהתפטר לאחר שנה בלבד בתפקיד. הלפרין נקרא ל"מילואים", למלא את מקומו באופן זמני, עד לבחירת מנהל חדש למיון.

באחרונה נבחר לתפקיד ד"ר משה שריסט, מנהל המיון באסף הרופא, אך הוא ייכנס לתפקידו רק בתחילת מאי. כעת נדרשת הנהלת בית החולים למנות מנהל זמני למיון, בתקופה הסוערת של הקורונה, עד לכניסתו של שריסט לתפקיד בעוד חודש וחצי.

הלפרין בחר שלא להתייחס לדברים. מאיכילוב נמסר: "אנחנו מאד אוהבים, מוקירים ומודים לפרופ' פיני הלפרין על שירותו רב השנים באיכילוב".

הבוקר (ג') הודיע איכילוב כי ד"ר גיא חושן, רופא בכיר בבית החולים וסגן מנהל מחלקה פנימית ח' באיכילוב, מונה למ"מ מנהל המחלקה לרפואה דחופה עד כניסתו של שריסט לתפקיד. לצדו ישתתפו בניהול המיון בעת הזאת ד"ר קרין הלר, ד"ר ענבל חורי ורופאות ורופאים בכירים נוספים מהאגף הפנימי והמיון. "מדובר בצוות מצוין וותיק בבית החולים, שמכיר היטב את עבודת המיון וזוכה לאמון רב מצוות העובדים במיון ומכלל מחלקות בית החולים", אמר פרופ' רוני גמזו, מנהל איכילוב.

בתוך כך, נודע כי מנהל המיון בשיבא נמצא בבידוד בתוך בית החולים מיום חמישי האחרון לאחר שהיה במגע עם חולה מאומת. הוא עובד מתוך חדר הבידוד שלו שצמוד למיון - דרך שלושה מסכים שהותקנו בחדרו.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker