נחתם ההסכם לביטוח סיעודי בין הפניקס למכבי

חברת הביטוח וקופת החולים סיכמו את העסקה לאחר מכרז שהסתיים לפני כחודש ■ 1.36 מיליון מחברי מכבי הם בעלי ביטוח סיעוד

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סניף של קופת חולים מכבי בתל אביב
סניף של מכבי שירותי בריאות בתל אביב צילום: אייל טואג
אסא ששון

הפניקס וקופ"ח מכבי חתמו היום (ד') על הסכם לביטוח סיעוד, לאחר מכרז שבו זכתה הפניקס לפני כחודש. למכבי 2.2 מליון חברים, ומתוכם 1.36 מיליון הם בעלי ביטוח סיעוד.

קופות החולים קשורות עם חברות ביטוח מסחריות לאספקת שירותי ביטוח הסיעוד. מי שסיפק את הביטוח למכבי בעשור האחרון היא חברת כלל ביטוח.

במסגרת המכרז נבחנו רכיבים רבים, ובהם מיקום החברה במדד השירות של אגף הפיקוח על הביטוח במשרד האוצר, יציבות החברה, גובה הפרמיה החודשית, תשואות העבר שלה, הצגת יכולות החברה למתן השירות, חוות דעת של לקוחות עבר ועוד. 

מנכ"ל מכבי, רן סער, אמר: "אנחנו יוצאים לדרך חדשה עבור מבוטחי מכבי סיעודי. המכרז ותהליך השירות החדש שבנינו עבור החברים יבטיחו את זכויות המטופל הסיעודי במכבי. אנחנו עושים כל מאמץ עבור בריאות החברים ומרכיב הסיעוד הוא חלק בלתי נפרד מכך. יחד עם הפניקס נוכל לבצע קפיצת מדרגה במימוש הזכויות הסיעודיות של החברים".    

דפנה שפירא, משנה למנכ"ל ומנהלת אגף הבריאות בהפניקס: "הפניקס שמחה על שיתוף הפעולה עם קופת החולים המובילה בישראל, מכבי שירותי בריאות, בביטוח הסיעוד שהיא תעניק ליותר מ-1.3 מיליון מבוטחי הקופה שיש להם ביטוח סיעוד. החיבור בין מכבי, המובילה את שירותי הבריאות בישראל באיכות השירות, במקצועיות ובחדשנות, להפניקס, המובילה בשירות בביטוחי הבריאות, יאפשר לנו להציע למבוטחי הקופה את המענה הביטוחי הטוב ביותר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker