גולן טלקום מדווחים על 80 אלף מצטרפים; נתוני הניוד: 36 אלף בלבד

גורמים בענף מטילים ספק בגיוס המרשים של מיכאל גולן ■ לפי הערכות המספרים נמוכים ב-25% ■ גורם בענף הסלולר ל-TheMarker: "מיכאל גולן מאכיל את העיתונאים ודואג להישאר בכותרות"

80 אלף לקוחות הצטרפו לשירות הסלולר של גולן טלקום - רובם לחבילת ה-99 שקל ללא הגבלה, כך מסר היום מנכ"ל החברה מיכאל גולן. אם הנתונים אכן נכונים, זהו קצב גיוס מרשים ומהיר.

לגבי התקלות בשירות בשבועות הראשונים לעלייה לאוויר, החברה מדווחת כי הן נפתרו: "נושא ניוד המספרים מרשתות אחרות לגולן טלקום נפתר לחלוטין ופועל כעת בצורה מלאה וללא תקלות. כמו כן, במהלך הקיץ מתוכננת השלמה מלאה של הקישור עם 3 רשתות התקשורת הפלסטיניות. גולן טלקום מודה לקהל הלקוחות שהצביע בידיים והצטרף למהפכה ולגולן טלקום וכן על הפרגון האדיר והתמיכה במהפכה התקשורתית".

מיכאל גולןצילום: מוטי מילרוד

החברה עידכנה לגבי עוד שורה של תקלות שנפתרו כמו שליחה וקבלה של הודעות MMS למנויי החברות הסלולריות הוותיקות; קבלת מבזקי SMS - כמו למשל קבלת עדכוני חשבון מהבנקים הודעות על יתרת אשראי וכו'; שיחות למוקדים העירוניים ולמספרי שירות כמו 103; וכן כי הודעות SMS מבזק פועלות באופן מלא.

המספרים של מיכאל גולן: הגזמה

בענף הסלולר נשמעות ספקות לגבי ההצהרה של גולן. ממידע שהגיע לידי TheMarker, לגולן טלקום יש 36 אלף לקוחות מנוידים, ממועד ההשקה ועד אתמול. נתוני הניוד חשופים לכל תשע חברות הסלולר הפעילות בענף.

בדרך כלל, כמות הניודים גבוהה בהרבה מכמות המספרים החדשים (70%); ואולם, גם בהערכות זהירות, כמות הניודים בגולן עומדת על 60% מסך המנויים. כלומר - 60 אלף לקוחות, 25% פחות ממה שמצהירה החברה לעיתונאים. "מיכאל גולן מאכיל את העיתונאים ודואג להישאר בכותרות", אמר ל-TheMarker בכיר מאחת חברות הסלולר.

מאז השקת גולן טלקום החברה חוותה גם ניוודים הפוכים של לקוחות נוטשים. מספר הניודים החוצה עומד על כמה אלפים בודדים (מעל 3,000 לקוחות). מספר המתנתקים שבחרו לוותר על המספר שלהם אינו חשוף, אך כנראה מדובר בבודדים בכל מקרה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

כתבות שאולי פספסתם

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"

אירוע של חברת איירון סורס. חברות שואפות למתג את עצמן כצעירות ואטרקטיביות

"אנשים חושבים לעצמם - איזה משכורות, איזה טירוף. בפועל זה רחוק מאוד מהמצב"