1,200 בעלי יחידות נופש בקלאב הוטל טבריה ישוחררו מההסכמים

על פי ההסדר שהגישה קלאב הוטל לוועדת הכלכלה של הכנסת, הוקמה ועדה שאליה יכולים בעלי היחידות שסובלים מבעיות סוציאליות, כלכליות ובריאותיות לפנות בבקשה להשתחרר מההסכם

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בהתאם להסכם המזכה החד צדדי שפירסמה קלאב הוטל, תשחרר הרשת 1,200 מבעלי יחידות הנופש בטבריה מהסכמי הנופש שעליהם חתמו לפני עשרות שנים.

על פי ההסדר שהגישה קלאב הוטל לוועדת הכלכלה של הכנסת, הוקמה ועדה שאליה יכולים בעלי היחידות שסובלים מבעיות סוציאליות, כלכליות ובריאותיות לפנות בבקשה להשתחרר מההסכם.

קלאב הוטל, טבריהצילום: רשת קלאב הוטל

הוועדה הוסמכה על פי כתב המינוי לאשר ביטול הסכמי נופש בהתאם לשיקול דעתה ועל פי הקריטריונים שהוגדרו מראש, בהם קבלת גמלת סיעוד בהתאם לחוק הביטוח הלאומי או אנשים שהוכרו על ידי ועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי כנכים לצמיתות בשיעור של 65% או יותר, בעלי יחידות אלו שמצויים במצב כלכלי קשה או בקשיים משמעותיים מתמשכים אחרים בהתאם לשיקול דעתה של הוועדה, אנשים שירשו את הזכויות לפי הסכם הנופש מאדם שנפטר, או בעלי יחידות שעד סוף השנה יהיו בני 67 שנה ומעלה.

כמות הביטולים שרשאית היתה הוועדה לאשר בקלאב הוטל טבריה הוגבלה למכסה של עד 800 יחידות נופש, אך בעקבות הפרסומים על ההסדר המזכה התקבלו בועדה יותר מ-1,200 פניות. הוועדה פנתה לרשת קלאב הוטל ועידכנה אותה לגבי מספר הפניות וזו נעתרה לפניית הוועדה והסכימה לבטול כולל של כל הבקשות שהוגשו לוועדה לגבי הסכמי הנופש בקלאב הוטל טבריה.

בהודעה שהוציאה נכתב כי "הוועדה מוצאת לנכון להודות לקלאב הוטל על נכונותה לחרוג ממכסת הביטולים שנקבעה בכתב המינוי בקשר עם קלאב הוטל טבריה ועל הסכמתה לביטול ללא יוצא מן הכלל של כל הסכמי הנופש שבגינם הוגשו בקשות".

מועד הביטול התחיל ביום האחרון של 2012 ואם בוצעו תשלומים על ידי בעלי יחידות הנופש בגין התקופה שלאחר מכן הם יושבו על ידי קלאב הוטל. הוועדה הורכבה משני נציגי ציבור שמונו על ידי יו"ר ועד מחוז ת"א והמרכז בלשכת עורכי הדין בישראל, עו"ד גבריאל מויאל מאור - עו"ד אמיר עמר והשופט בדימוס דוד גלדשטין .

הוועדה עוד לא סיימה את עבודתה והיא תמשיך לדון בעניין ביטול הסכמי נופש בקלאב הוטל אילת ובקלאב אין אילת. לפי ההסדר תוכל הוועדה לבטל עד 400 הסכמי נופש בבתי מלון אלו, בעוד מספר בעלי יחידות נופש עומד על כ-35 אלף.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בית למכירה

המתווכת מצאה קונה שמוכן לשלם יותר - והרגיזה את בעלת הדירה: "קילקלתי לה את התוכניות"

לימור סוקניק. "המעבר מחיים כשכירה לעצמאית היה מטורף"

"הייתי בכלוב של זהב. איך ששמעו שאני עוזבת – מיליון איש קפצו על התפקיד"

אחרי שהריבית עלתה, הפיקדונות הבנקאיים נעשו אטרקטיביים יותר

הטבלה המלאה | מהבנק הנדיב ועד הקמצן ביותר: פערי הריביות העצומים נחשפים

מ-2008 ועד היום: איך הגענו לאינפלציה הנוכחית

יוני ומיכל רכשו דירה במחיר דמיוני. כך הם איבדו שליטה על המשכנתא

כתבות שאולי פספסתם

ריחאניה. "מרגישים אירופה"

"יש שני יישובים בישראל שבהם הכל נקי, הולכים ברחובות ומרגישים אירופה"

גיף הסכם ממון 2

״הייתי בהלם, עורך הדין אמר לי: ׳חתמת על הסכם של כלה מאוקראינה׳"