מעשה בארון האמבטיה והחנייה לטכנאי

ע' רכשה דירה, שכללה הדירה פריטים רבים שהקבלן סיפק. חלק מהפריטים בחרה ע' לשדרג. בהמלצת איש מכירות מזהבי עצמון, החליטה ע' לשדרג את ארון האמבטיה לארון הכולל חלק תחתון וכיור, וחלק עליון שנתלה על הקיר וכולל דלת מראה. החלק התחתון הגיע במהרה, אך הארון העליון הגיע רק לאחר חודשים ארוכים. כשלבסוף הותקן הארון העליון, גילתה ע' כי גונו שונה מזה של הארון התחתון, ובנוסף, דלת המראה לא נסגרה

אביבית שיין
אביבית שיין

ע' רכשה דירה, שכללה הדירה פריטים רבים שהקבלן סיפק. חלק מהפריטים בחרה ע' לשדרג. בהמלצת איש מכירות מזהבי עצמון, החליטה ע' לשדרג את ארון האמבטיה לארון הכולל חלק תחתון וכיור, וחלק עליון שנתלה על הקיר וכולל דלת מראה. החלק התחתון הגיע במהרה, אך הארון העליון הגיע רק לאחר חודשים ארוכים. כשלבסוף הותקן הארון העליון, גילתה ע' כי גונו שונה מזה של הארון התחתון, ובנוסף, דלת המראה לא נסגרה.

לאחר שכנוע הסכים הטכנאי לחנות ברחוב ולהתקין את הארון, אבל אז הסתבר שהמראה מעוותת. הטכנאי אמר לע' כי עליה לתאם החלפת מראה. ע' המיואשת פנתה אלינו: "האם ג'ט אייר מוכנה לתת שירות רק לאנשים שיש להם חניון בבית? טכנאים מתנהגים כאילו סידורי החניה בערים גדולות אינם מוכרים להם. ג'ט אייר נתנו שירות גרוע, וכעת הם לא לוקחים אחריות על הארון. גם חברת זהבי עצמון לא לקחה אחריות על הארון ששמחה כל כך למכור לי ביותר מ-2,000 שקל. שירות הלקוחות שלהם היה מזלזל בצורה בלתי רגילה, ולמעשה, לא היו עוזרים לי כלל ללא התערבותו של הקבלן".

פנינו לחברות לקבל את תגובתן. מזהבי עצמון מסרו: "כחברה קמעונית, הלקוחות שלנו מופנים לצורך קבלת שירות ישירות לספקים. אם אכן פעל הספק כפי שהלקוחה פירטה אזי אין ספק כי מדובר בהתנהגות שלומיאלית של ג'ט אייר. אנו מצרים כי על פי דברי הלקוחה לא היינו זמינים לקבלת תלונתה ונעשה הכל כדי לשפר את זמינות מחלקת השירות שלנו. עם קבלת התלונה מכם פנה מנהל התחום אצלנו ללקוחה ולחברת ג'ט אייר כדי לפתור את הבעיה, והמוצר יוחלף או יוחזר, על פי בחירתה".

מג'ט אייר נמסר: "הארון לא הותקן על ידי ג'ט אייר אלא מתקין שאינו מטעמה, וכפי הנראה אינו מכיר את מוצרי החברה. הלקוחה קיבלה ארון ממחסן רשת זהבי ולא ישירות מחברת ג'ט אייר כמקובל, ולכן, כפי הנראה הותקנו חלקים שאינם תואמים. לנושא המראה - ג'ט אייר קונה את המראות אצל ספק חיצוני, שבדק את המראה - ולא מצא בה פגם. בכל מקרה, על מנת לרצות את הלקוחה, המראה תוחלף. אנו מצטערים על השתלשלות העניינים ועל כך שהלקוחה 'נפלה' בין הקבלן, רשת זהבי וחברתנו".

ע' מסרה בתגובה כי אינה יודעת מטעם מי היה המתקין הראשון, אך כבר בעת ההתקנה הוא אמר כי הארון אינו תקין. ע' בחרה להחליף את המוצר ואכן, הגיע זגג מג'ט אייר ולקח את המראה, אך לא הרכיב מראה אחרת, אלא טען שמהחברה ייצרו קשר עם ע' על מנת לתאם הרכבה של מראה חדשה. מעניין כמה זמן, טלפונים וימי עבודה נוספים תיאלץ ע' להקריב כדי ליהנות מארון אמבטיה תקין.

כתבות מומלצות

מטוס של וויז אייר. החברה הציעה פיצוי של 600 יורו

אל על מובילה בביטולים, המטוס של וויז אייר "קיבל מכת ברק": קיץ כאוטי בנתב"ג

רכבת תחתית בספרד. הקמת המטרו בישראל מוערכת בעלות של 150 מיליארד שקל

מיליארדים מהפקעות קרקע, סמכויות אגרסיביות, ופוליטיקה קטנה: המלחמה על חוק המטרו

סטודנטים באוניברסיטה העברית בירושלים. שיעורי התעסוקה עולים בהתמדה עם העלייה ברמת ההשכלה

איך מטפסים לעשירון השכר העליון — ומי מצא דרך עקיפה כדי להגיע אליו

גמר אקס פקטור. הוחלט שלא תשמש יותר לבחירת הנציג לאירוויזיון

"הכל זה הוא": שורת עזיבות ורייטינג צונח - למה רשת מובסת בקרב מול קשת?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

כספומט ביטקוין ברומניה. רשתות בלוקצ'יין שיצליחו לשרוד את התקופה הנוכחית - ייתכן שיזכו בכל הקופה

המשבר בקריפטו נכנס לשלב הבא: מלחמת כל בכל

עומסים בנתב"ג

מבחינת חברות התעופה, השאלה אם תגיעו ליעד עם המזוודה היא "בעדיפות אחרונה"