מסתמן: חברת מדיקל לייזר יו.אס.איי - העוסקת בהסרת שיער - הפסיקה לפעול; כספי לקוחותיה נמצאים בסכנה

לקוחות החברה אינם מצליחים ליצור עמה קשר לאחרונה; החברה גבתה לרוב תשלומים בצ'קים שאינם ניתנים לביטול

רוני לינדר-גנץ
רוני לינדר
רוני לינדר-גנץ
רוני לינדר

קיים חשש כי חברת מדיקל לייזר יו.אס.איי' בבעלותו של שגיא יצחקי והעוסקת בהסרת שיער, הפסיקה לפעול וכי כספי לקוחותיה נמצאים בסכנה. מתלונות שהגיעו אל ארגון אמון הציבור ואל התקשורת עולה כי בתקופה האחרונה לקוחות החברה אינם מצליחים ליצור עמה קשר.

ש', שפנתה לאמון הציבור, מספרת בתלונתה כי כאשר ביקשה לשלם לחברה בצ'קים דחויים לא סחירים (שמצוין עליהם "למוטב בלבד") את סכום הטיפולים (6500 שקל) סירבה החברה לקבלם ואילצה אותה לשלם בצ'קים סחירים.

בנוסף, נתנה ש' לחברה את מספר כרטיס האשראי שלה כדי שישמש כפיקדון לפני ביצוע העסקה, אך לדבריה החברה השתמשה בכרטיס וחייבה אותה. למרות הבטחות בעלי החברה להודיע לחברת האשראי על ביטול העסקה, העסקה לא בוטלה.

"הובטח לי שהם כבר מפקססים לחברת האשראי בקשה לזיכוי, אך לאחר בירורים יומיים מול חברת האשראי לא התקבלה שום בקשה לזיכוי", אמרה ש'. "אני לא מצליחה ליצור קשר עם החברה; עד כה הם קיבלו 3,200 שקל ואני לא יכולה לבטל את הצ'קים כי הם הועברו לגורם שלישי".

"אני אובדת עצות - הכסף ששולם הוא חסכונות של הבת שלי, שרצתה בסך הכל להגשים חלום ולהסיר שיער בלייזר. היא עבדה קשה מאוד כדי לחסוך וכרגע הכסף הולך לאיבוד".

דיווחים דומים התקבלו מלקוחות רבים שהגיבו לידיעה שהתפרסמה בעניין באתר האינטרנט ynet. לפני זמן לא רב, יצאה חברת מדיקל לייזר להסרת שיער במחיר מוזל ובכך משכה אליה לקוחות נוספים.

יצוין כי במקרה של עסק שחדל לפעול, יכולים רק מי ששילמו בתשלומים בכרטיס אשראי או בצ'קים בלתי סחירים לבטל את התשלומים שטרם ירדו מחשבונם. לא ניתן לבטל צ'קים סחירים.

אבי אזולאי, מנכ"ל חברת הייעוץ הכלכלי בי אנד איי, שליווה את תהליך הפירוק של מרפאות אריאל, אומר כי "לפני מספר שבועות פנה אלי יצחקי לצרכי ייעוץ וסיפר כי ייתכן שהוא עומד ליפול. בחנתי את מצב החברה ואמרתי לו חד משמעית כי אין שום סיכוי לחברה לשרוד, והצעתי לו ליווי בתהליך הפירוק. יצחקי לא אהב את התשובה וניסה לבדוק אפשרויות אחרות, למרות שהבהרתי לו כי אין כאלה". עוד אומר אזולאי, כי "לפני שבוע, טילפנו אלי אנשים וסיפרו כי יצחקי נעלם ולא ניתן להשיג אותו". אחת ההשערות אומרת כי יצחקי כבר יצא מהארץ. לדברי אזולאי, האפשרות הטובה ביותר העומדת בפני לקוחות היא להתאגד על מנת לפירק את החברה כי ייתכן כי ניתן עדיין להציל חלק ממנה.

תגובת החברה לא התקבלה עד לפרסום הידיעה.

כתבות מומלצות

כרם התימנים. "נהייתה שכונה של אנשים מפונפנים"

"יש מיליונרים מכל העולם שהוקסמו מהשכונה, רוצים כאן נכס - ולא מעניין אותם המחיר"

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

עמדתי בשקט ליד הלוח וחיכיתי, ביקשתי שקט, ואז הרמתי את הקול. כך נראה הרגע בו הבנתי שאני צריך לקחת הפסקה מהוראה

אורית פנחס וטלי שילון. "אנחנו משלמות 16 אלף שקל, אבל זה שכר רעב"

"יש מיליון דירות שצריכות להיבנות ואין מי שיתכנן אותן - הצעירים רואים שבהיי-טק אפשר להתחיל עם משכורות של 30 אלף שקל בחודש ועוזבים"

ח"כ בנימין נתניהו. הסקרים נראים אופטימיים מתמיד מבחינת נתניהו

עדיין יש סיכוי טוב שנתניהו יגיע לאגף 10 בכלא מעשיהו - והוא יודע את זה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

משרדי גוגל במנהטן. מי שלא יסדיר את התשלום הזה עד 1 באוגוסט – חשבונו יושעה

"מאלצים אותנו לשלם אחרי שכבר התמכרנו": התכסיס של גוגל מכה שנית

קציר חיטה בסוריה, יוני 2022. הקציר מגדיל את היצע החיטה, אבל החשש ממיתון מקטין את הביקוש

פתאום ההשקעות הכי חמות צונחות: נפט, סחורות, תשואות – למה זה קורה?