נבהלו מהאכיפה המשטרתית? בעזריאלי הודיעו - "לא נפתח ביום ראשון"

בהודעה ששלחה רינה טל, מנכ"לית קניון איילון מקבוצת עזריאלי, נכתב: "לאור פניות רבות אליי, מעדכנת כי אנו לא נפתח הערב ומחר" ■ בקבוצת מליסרון מתכוונים לפתוח שלושה קניונים

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סניף סופר-פארם בקניון איילון, בתקופת הקורונה
סניף סופר-פארם בקניון איילון, בתקופת הקורונה

לאחר שראו את האכיפה המוגברת והפחד שגרמה בקרב הרשתות, הודיעו קניוני עזריאלי כי לא יפתחו מחר את הקניונים. 

בהודעה ששלחה רינה טל, מנכ"לית קניון איילון מקבוצת עזריאלי, שהיה אמור להיפתח ביום ראשון אחרי שפעל שעות ספורות בשישי, נכתב: "לאור פניות רבות אליי מעדכנת כי אנו לא נפתח הערב ומחר, יום א'. נתבקשנו ונמתין לישיבת הקבינט לקבלת המתווה לפתיחה מאושרת. תודה שיתוף הפעולה, נעדכן אתכם בהקדם". 

קניון איילון ביום שישי

הקניונים והרשתות מקווים שבישיבת הקבינט שתתקיים בראשון יוחלט על פתיחת הקניונים במתווה שהוצג. 

בקניוני עזריאלי לעומת זאת טוענים כי לא מדובר בלקיחת צעד אחורה אלא כי מההתחלה תיכנננו לפעול רק ביום שישי. מקבוצת עזריאלי נמסר: "פתיחת שלושת הקניונים היתה על פי עקרונות המתווה המתגבש עם משרדי הממשלה הרלבנטיים.  הפיילוט הושלם בהצלחה ותוצאותיו מועברות לגורמים אלה, לצורך בחינתם. עד לקבלת החלטות חדשות בסוגית המתווה על ידי קבינט הקורונה, קניוני הקבוצה ישארו סגורים ויפעלו במתכונת המאושרת על ידי הממשלה. קניוני עזריאלי ימשיכו להיות המקום הבטוח ביותר לציבור  - ללא תורים, עם היגיינה, החלפת אוויר וסיירות ייעודיות שידאגו למניעת התקהלויות בניגוד למקומות מסחר אחרים".

ברשתות סבורים שמליסרון (קניוני עופר) יישרו קו עם עזריאלי ולא יפתחו את שלושת הקניונים שנפתחו ביום שישי, ואולם נכון לשעה זו במליסרון אומרים: "אנחנו פותחים".

מקבוצת עזריאלי נמסר: "פתיחת שלושת הקניונים היתה על פי עקרונות המתווה המתגבש עם משרדי הממשלה הרלוונטיים. הפיילוט הושלם בהצלחה, ותוצאותיו מועברות לגורמים אלה, לצורך בחינתם. עד לקבלת החלטות חדשות בסוגיית המתווה על ידי קבינט הקורונה, קניוני הקבוצה ישארו סגורים, ויפעלו במתכונת המאושרת על ידי הממשלה".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker