הרשתות לקבינט הקורונה: "דחו את שעת העוצר הלילי. 19:00 - שעת עסקים חשובה"

התאגדות רשתות המסחר והאופנה פנתה לחברי הממשלה ולחברי קבינט הקורונה כדי שידחו את שעת תחילת העוצר הלילי - ובכך יצמצמו פגיעה בבתי העסק

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קניון עזריאלי, נטוש בימי קורונה
עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

התאגדות רשתות המסחר והאופנה פנתה לחברי קבינט הקורונה והממשלה בבקשה ששעת העוצר בערים אדומות תידחה ל-20:00 במקום 19:00 כפי שהוחלט. זאת משום שלדברי ההתאגדות מדובר על "שעת עסקים חשובה מאוד".

בפנייה נכתב: "אנו עוקבים בדאגה אחר מצב התחלואה ברחבי המדינה. אך דאגה לא פחותה עבורנו היא מצב התחלואה של העסקים. כיוון שהשעה 19:00 היא שעת עסקים חשובה מאוד, נודה לכם אם שעת תחילת העוצר תיקבע לשעה 20:00 ולא 19:00. היענות לבקשתנו זו תקטין באופן דרמטי את השפעת העוצר על הפגיעה בעסקים השונים".

על הפנייה חתום יו"ר ההתאגדות דדי ריזל, שחברי הוועד המנהל שלה הם הראל ויזל מפוקס, גבי רוטר מקסטרו, רונן נימני מקפה קפה, יעקב הלפרין מאופטיקה הלפרין, רביב ברוקמאייר מנכ"ל גולף ועוד. מדובר בהתאגדות שהוקמה באופן רשמי בשבוע שעבר  ומטרתה לדאוג לאינטרסים של רשתות המסחר, האופנה וההסעדה בישראל.

בעלי ומנהלי הרשתות שבוועד המנהל של ההתאגדות הם אותם תשעה בכירים שניהלו את התאגדות הרשתות הבלתי רשמית שהוקמה עם פרוץ הקורונה והשיגה עבור הרשתות הישגים מהממשלה, בין היתר בדמות מענקי החזרת עובדים מחל"ת והקלות עד ביטול דמי השכירות בקניונים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker