עוד מכה למעדני מיקי: חשד לליסטריה בסלט טחינה של החברה

רק בשבוע שעבר הגישו נושיה של החברה בקשה למינוי כונסי נכסים ■ מעדני מיקי מסרה כי סלט הטחינה החשוד, אינו נמכר ברשתות השיווק והחנויות, אלא בשוק המוסדי בלבד ■ החיידק עלול לגרום למחלה באוכלוסייה בסיכון גבוה או לגרום להפלות בנשים הרות

TheMarker
במוצר סלט טחינה 100 גרם
סלט הטחינה החשוד. מעדני מיקי
TheMarker

חברת מעדני מיקי תעשיות מזון דגים וסלטים בע"מ, הודיעה (ג'), כי מבדיקה שנעשתה במוצר סלט טחינה 100 גרם - ברקוד 7290003782673 - תאריך פג תוקף 24.11.19 - נמצא חשד להימצאות חיידק ליסטריה מונוציטוגנס.

מעדני מיקי הזהירה, כי החיידק עלול לגרום למחלה באוכלוסייה בסיכון גבוה: מערכת חיסון מוחלשת, קשישים, או לגרום להפלות בנשים הרות.

חברת מעדני מיקי מסרה כי המוצר לגביו פורסמה האזהרה, אינו נמכר ברשתות השיווק והחנויות, אלא בשוק המוסדי בלבד. לטענתה, היא פועלת לעדכון לקוחותיה ולאיסוף המוצר.

חברת מעדני מיקי מבקשת מלקוחותיה לא לצרוך את המוצר החשוד. לכל שאלה, בירור או פניה, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה, בטלפון 1-700-50-55-40 או במשרדי החברה בטלפון 03-9616283, או במייל services@mikideli.co.il.  

"הפסדים כבדים וחובות"

רק בשבוע שעבר הגישו נושיה של חברת מעדני מיקי, בקשה למינוי כונסי נכסים. החברה שצברה בשנים האחרונות הפסדים כבדים, נקלעה לחובות ולקשיים והיא נמצאת בפועל בחדלות פירעון. 

מעדני מיקי נוסדה ב-1992 כהמשך לעסק משפחתי שנוסד ב-1939, והיא עוסקת בייצור ושיווק של סלטים מוכנים ומוצרי מזון אחרים לרשתות השיווק והצרכניות השונות ברחבי הארץ. היא מעסיקה כ-230 עובדים ומחזיקה בשני מפעלים. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker