ריקול בטונה סטארקיסט

עקב טעמי לוואי בסדרת נתחי טונה בהירה בשמן זית, תפעל החברה לאיסוף מוצרים אלה מנקודות המכירה ■ מוקדם יותר היום פורסם כי בארומה תל אביב התחילו להגיש טונה של המותג סטארקיסט במקום טונה ויליגר

טונה סטארקיסט
טונה סטארקיסט
TheMarker

חברת סטארקיסט פודור בע"מ הודיעה כי "עקב טעמי לוואי בסדרת נתחי טונה בהירה בשמן זית - שלישיות 80 גרם מתוצרת דרדנל, תורכיה, ברקוד  7290013847645, תאריכי תפוגה: 13.06.2021, 12.06.2021, 11.06.2021, ומתוך אחריות ללקוחותיה, תפעל החברה לאיסוף מוצרים אלה מנקודות המכירה".

עוד מסרה החברה כי "לקוחותינו שברשותם נמצא מוצר מסדרה זו, מתבקשים לא לצרוך אותו. החברה תמשיך לעשות הכל כדי להבטיח שביעות רצון לקוחותיה ממוצרי הטונה שלה. ניתן לפנות לשירות הלקוחות לפרטים נוספים בטלפון: 1-800-399-779".

מוקדם יותר היום פורסם כי בארומה תל אביב התחילו להגיש טונה של המותג סטארקיסט במקום טונה ויליגר, בעקבות סכסוך בין רשת בתי הקפה לקבוצת נטו, בעלי טונה ויליגר. זאת לאחר ששני לקוחות של ארומה תל אביב הגיעו לבית החולים איכילוב עם תסמיני הרעלה, לאחר שאכלו סלט טונה וכריך עם טונה בסניף ארומה תל אביב שבדרך מנחם בגין בעיר. הודעת משרד הבריאות שהגיעה לאחר מכן ניקתה את ויליגר ונטו מכל אשמה, אך הנזק למכירות של ויליגר כבר נעשה: בכירים ברשתות שיווק גדולות סיפרו ל-TheMarker על ירידה של כ-40% במכירות הטונה בימים שלאחר פרסום הידיעות על ההרעלה, ועל כך שהמותג ויליגר ספג את הירידה המשמעותית ביותר במכירות, שבחלק מהרשתות הגיעה אף ליותר מ-50%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker