אשה נוספת הגיעה למיון לאחר שאכלה בארומה ת"א; משרד הבריאות בודק את שיווק הטונה

אשה הגיעה שלשום לתל השומר לאחר שאכלה טונה בסניף משה דיין של ארומה ת"א ■ במשרד הבריאות בוחנים המשך שיווק טונה באריזות גדולות

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
סניף ארומה ת"א במנחם בגין. הבוקר
סניף ארומה ת"א במנחם בגין

אירוע נוסף של אשה שאושפזה כתוצאה מאכילת טונה ברשת ארומה ת"א: ל-TheMarker נודע כי אשה שהגיעה שלשום לבית החולים תל השומר התלוננה כי היא לא חשה בטוב לאחר שאכלה טונה בסניף משה דיין של ארומה ת"א.

האשה שוחררה לביתה לאחר בדיקות. 

השבוע אושפזה אשה במצב קשה לאחר שאכלה טונה בסניף ארומה ת"א ברחוב מנחם בגין. זהו אירוע נוסף של הרעלה כתוצאה מצריכת טונה - לאחר שהיום הגיע למיון באיכילוב בת״א אדם אחר שאכל טונה בקיוסק וחש ברע.

העובדה כי האירוע המדובר אירע בסניף אחר של ארומה, בנוסף לאירועים נוספים במקומות אחרים בארץ (כגון ברשת מאפה נאמן) מעלה סימני שאלה סביב הבעייתיות שבאכילת טונה במקומות ציבוריים. 

ל-TheMarker נודע כי במשרד הבריאות בוחנים את אופן ייצור ושיווק הטונה בשקיות גדולות לרשתות מזון ברחבי הארץ. זאת מאחר ולא ניתן להשתמש בכל התכולה באופן מיידי.

מרשת ארומה ת"א נמסר בתגובה: "התלונה נשוא פנייתכם נבדקת. מאז שלשום לא נמכרים בסניפי הרשת מוצרי מזון המכילים טונה עד הודעה חדשה. אני עורכים בדיקה מקיפה וקפדנית בנושא ולכשתסתיים נפרסם בשקיפות את תוצאותיה לציבור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker