עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

קבוצת קפה קפה מציינת את יום הסושי הבינלאומי ברכישה נוספת: רונן נמני, בעלי הקבוצה, הודיע אתמול (ב') על רכישת את הרשתות הסושיה ופרנג'ליקו. מדובר ב-18 סניפים בפריסה ארצית של שתי הרשתות האסיאתיות, עליהן שילמה הקבוצה יותר מ-20 מיליון שקל. 

"בהתאם להחלטה להגדיל את הענף האסיאתי בקבוצה, ולאחר תהליך שנמשך חצי שנה, אני שמח לבשר על צירוף הרשתות הסושיה ופרנג'ליקו לקבוצת המסעדות הגדולה והמובילה בישראל - קפה קפה", מסר נמני. כחלק מהמהלך, כמה סניפים יוסבו למסעדות אסיאתיות תחת רשת נגיסה, הנמצאת בבעלות קבוצת קפה קפה ומונה 11 סניפים, ויתר הסניפים ימותגו תחת השם הסושיה של נגיסה. מהחברה נמסר כי הרשתות יעברו תהליך של מיתוג מחדש, התאמה עיצובית של הסניפים לפורמט החדש ובניית מרכז הזמנות משותף. לדברי נמני, חלק ניכר מהכנסות הענף מגיע ממשלוחים. 

רונן נמניצילום: עופר וקנין

"בכך אנחנו הופכים להיות קבוצת המסעדות האסיאתיות הגדולה בישראל, לצד הרשתות האסיאתיות נגיסה, ו-ווק אווי", כך נמני. "הישראלים מאוד אוהבים את המטבח האסיאתי, וממחקר שלנו עולה כי 55% מהישראלים נוהגים לאכול סושי".

הסושיה היא רשת מסעדות אסיאתיות המתמחה בסושי וקיימת 16 שנים. פרנג'ליקו קיימת כעשור ופעילה בעיקר בצפון הארץ.  קבוצת בתי הקפה והמסעדות קפה קפה, בבעלות בני הזוג רונן נמני ומיקי טיל, מפעילה יותר מ-250 בתי קפה ומסעדות, תחת 12 מותגים שונים, ביניהם לחם ארז, לחם בשר, פרש קיטשן, נגיסה, חומוס כספי, פיאנו פיאנו וסחבק. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker