קיקו מילאנו בדרך לישראל: החנות הראשונה תיפתח בתחילת 2019

קסטרו הודיעה על קבלת זיכיון לפתיחת 50 חנויות של מותג הקוסמטיקה האיטלקי ■ הקבוצה הישראלית שילמה 2 מיליון יורו רק על הבלעדיות, ותשקיע הרבה יותר בפיתוח ובשיווק

הדר קנה
הדר קנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קיקו מילאנו
קיקו מילאנו
הדר קנה
הדר קנה

המותג KIKO MILANO בדרך לישראל: קבוצת קסטרו הודיעה הבוקר (ד') על קבלת הזיכיון של מותג הקוסמטיקה ומסרה כי החנות הראשונה תיפתח בחציון ראשון ב-2019.

במסגרת ההסכם ניתנה לקבוצת קסטרו-הודיס זכות בלעדית לפתיחת 50 חנויות הנושאות את שם המותג ולהפצת מוצריו בחנויות הפיזיות ובאינטרנט לתקופה של עשר שנים, אשר תחודש אוטומטית לתקופה של חמש שנים נוספות - בכפוף למו"מ בין הצדדים שיתקיים שנה לפני תום הזיכיון. קסטרו תשקיע במהלך 20-10 מיליון שקל בשתי שנות הפעילות הראשונות, ותממן את הפעילות באמצעות מקורותיה העצמיים.

על הבלעדיות שילמה קסטרו דמי פיתוח בסכום כולל של 2 מיליון יורו - מחציתם כבר הועברו לבעלת קיקו בדצמבר 2017 - המקנים לה זכות לפתיחתן של 50 חנויות, וחנויות נוספות בכפוף לתשלום נוסף. קסטרו תשלם גם תמלוגים על כספי המכירות (נטו) של מוצרי המותג בחנויות ובאינטרנט. בנוסף התחייבה הזכיינית להשקיע שיעור מסוים מסך מחזור המכירות (נטו) בפרסום ושיווק המותג, ולרכוש את כל מוצרי קיקו מילאנו מהבעלים הרשמיים בלבד.

במסגרת ההסכם, נקבעו הוראות מקובלות בדבר אי תחרות קבוצת קסטרו במוצרי המותג במהלך תקופת ההסכם וכן בתקופה של 12 חודשים לאחר סיומו. מהוראות אלה הוחרגה פעילות הקבוצה במסגרת חנויות המותגים "איב רושה" ו"סקארה".

גבי רוטר, מנכ"ל משותף של קסטרו, אמר היום לרגל חתימת ההסכם: "במסגרת אסטרטגיית ההתרחבות של קבוצת קסטרו-הודיס אנו גאים על חתימת ההסכם לזיכיון הבלעדי בישראל של מותג הקוסמטיקה האיטלקי KIKO MILANO. אנו מתכוונים לפתוח את רשת חנויות המותג בישראל וכן לפעול בזירת האינטרנט עם חנות מקוונת, ובכך לתת לקהל הישראלי את האפשרות ליהנות מאחד ממותגי הקוסמטיקה החזקים בעולם. קיקו מילאנו מביא עימו ערך מוסף בתחום הקוסמטיקה של שילוב בין איכות ומחיר אטרקטיבי".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker