רוצים לגלוש כמו בבית? קנו כרטיס SIM בחו"ל

הדרך המומלצת ביותר למשתמשים שרוצים לגלוש בחו"ל בדיוק כמו בבית היא פשוט לוותר על המספר הישראלי ולרכוש כרטיס SIM מקומי במתכונת פריפייד

רותי לוי
רותי לוי

>> הדרך המומלצת ביותר למשתמשים שרוצים לגלוש בחו"ל בדיוק כמו בבית היא פשוט לוותר על המספר הישראלי ולרכוש כרטיס SIM מקומי במתכונת פריפייד. בדיקת TheMarker באפריל מול ספקים מקומיים בארה"ב ובאירופה (mobile-T ו-Three) מצאה כי החברות מוכרות כרטיסים הכוללים כמות משמעותית של דקות שיחה מקומיות ולעתים גם בינלאומיות וכן גלישה בנפח ללא הגבלה במחירים נוחים יחסית של עד 300 שקל לחודש מלא. ואולם, האופציה הזו עדיין מסורבלת עבור צרכנים רבים שמתקשים להתנהל מול חברה סלולרית בשפה זרה.

מי שמתעקש בכל זאת לגלוש לפי ההרגלים שלו בבית יכול לעקוף את חברות הסלולר באמצעות שירותים שמציעות חברות ישראליות שאינן מתקשות להתחרות במחיר הגבוה של המפעילות. כך למשל, חברת Webbing הישראלית מספקת שירות השכרה של נתב סלולרי. הנתב שגודלו ככרטיס אשראי ומשקלו 65 גרם, מופעל באמצעות סוללות והחברה מכניסה לתוכו כרטיס מקומי לגלישה סלולרית בהתאם ליעד הנסיעה של הלקוח. הלקוחות מסתובבים עם הנתב והוא יוצר בסביבתו רשת אלחוטית ניידת המאפשרת חיבור של עד חמישה מכשירים שונים.

מחיר השכרת נתב כזה לתקופה של שבוע ב-Webbing הוא 369 שקל עבור חבילה בנפח 2 ג'יגה-בייט. לעלות זו יש להוסיף 50 שקל למי שמבקש לקבל את הנתב מהחברה לביתו באמצעות שליח ולהחזירו אליה באותה הדרך ביום החזרה הביתה. עלות השכרה עבור כל יום נוסף (אשר יוסיף לחבילה 300 מגה-בייט) היא 44 שקל. כאמור, המחיר אטרקטיבי כאשר הוא מוצג לצד אלה של חברות הסלולר - אך רחוק מלהיות זול.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker