הנייר יתקצר, המחיר יישאר: קימברלי קלארק מייקרת את החיתולים, המגבונים ונייר הטואלט

החברה הודיעה כי אורך נייר הטואלט במותגים מולט ושמורת הטבע יתקצר, ויופחתו מספר אריזות והמגבונים של מותגי האגיס וטיטולים ■ "צריכים להתמודד עם האינפלציה המשמעותית במחירי הסחורות" ■ זו ההתייקרות השנייה תוך 4 חודשים במוצרי החברה

הדר קנה
הדר קנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חיתולים של קימברלי קלארק
חיתולי האגיס של קימברלי קלארק

הנייר יתקצר, המחיר יישאר: קימברלי קלארק  ישראל (לשעבר חוגלה קימברלי) הודיעה היום (א') על הפחתות בכמות הנייר במספר מוצרים. אורך נייר הטואלט במותגים מולט ושמורת הטבע יתקצר, ויופחתו מספר אריזות והמגבונים של מותגי האגיס וטיטולים. בפועל, המחיר יישאר, כך שהמשמעות היא התייקרות המוצרים.

למעשה, זו העלאת המחיר השנייה ש קימברלי קלארק מודיעה עליה בתקופה קצרה יחסית. ביוני 2018 הודיעה על עליית מחירים בשיעור של 10%-7% בכל מוצרי הנייר של מותגיה השונים - בהם נייר טואלט לילי, נייר טואלט מולט, מגבות נייר ניקול, קלינקס, שמורת טבע ועוד.

ההפחתה בכמות המוצרים תתבצע כך: בהאגיס פרידום דריי שלב 3 יופחתו כמות החיתולים מ-54 ל-52, שלב 4+ מ-42 ל-40, שלב 5 מ-38 ל-36 ושלב 6 מ-34 ל-30 חיתולים. חיתולי טיטולים פרימיום שלב 2 מ-56 ל-52, שלב 3 מ-52 ל-50 חיתולים, שלב 4 מ-42 ל-40 חיתולים, שלב 4+ מ-40 ל-38 חיתולים, שלב 6 מ-32 ל-30 וחיתולים שלב 5 מ-36 ל-34 חיתולים.

במגבוני האגיס תתבצע הפחתת ספירת המגבונים באריזות 72 ל-64 דפים באריזה בודדת ובמגבוני טיטולים באריזות 72 ל-64 דפים באריזה בודדת.

בנייר טואלט של מולט ושמורת טבע אורך הדף החדש כולל הקטנת אורך הדף מ-11.2 ס"מ ל11 ס"מ, כך שהאורך הכולל של הגליל הבודד יורד מ-17.9 מטר ל-17.6 מטר ואורך הגליל הכפול יורד מ-35.8 מטר ל-35.2 מטר.

עליות אלו מצטרפות לעליות מחירים גם בתחום המזון כאשר בשבועות האחרונים, לראשונה מאז המחאה החברתית, הודיעו חברות מזון שונות על העלאות מחירים. הראשונה היתה תנובה, שהודיעה כי היא מעלה מחירים של חלק ממוצרי החלב הלא מפוקחים - בשיעור ממוצע של 2.2%. זאת, לטענתה, בשל עלייה מתמשכת במחיר החלב הגולמי. מסיבה זו הודיעו גם טרה ומחלבות גד על עליות מחירים. בתוך כך, הודיעה ויסוצקי שתייקר ב–10% את סדרות התה הגן הקסום וצ'אי מסאלה, וחברת מלח הארץ הודיעה כי תייקר את מוצריה שאינם בפיקוח ב–6.9% לאחר החגים.

מקימברלי קלארק ישראל נמסר: "קימברלי קלארק מחויבת להציע לצרכניה את המוצרים הטובים ביותר ובאיכות הגבוהה ביותר. אנו נאלצים לבצע שינוי בתמהיל אריזות חיתולי ומגבוני האגיס וטיטולים ובנייר הטואלט מולט ושמורת טבע על מנת להתמודד עם האינפלציה המשמעותית במחירי הסחורות. אנו עושים מאמצים רבים על מנת למזער את ההשפעה על הצרכנים בכל דרך אפשרית ונמשיך לעשות זאת. השינוי תוקשר כנדרש ומופיע על האריזות בבירור ובשקיפות מלאה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker