התרגיל של שופרסל: קנו שני דאודורנטים במבצע - ושלמו יותר

בסניף הרשת בתל חנן נמכרת שפופרת דאודורנט בימים אלו תמורת 20 שקל, אולם זוג יחידות יעלה לכם 62 שקל; שופרסל: "מדובר בטעות, הנושא טופל"

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל

נהוג לחשוב שכאשר קונים זוג מוצרים במבצע, המחיר ליחידה משתלם יותר. מבצע מיוחד ברשת שופרסל מוכיח שזה לא תמיד המצב: בסניף שופרסל דיל אקסטרה בתל חנן מציעים ללקוחות זוג שפופרות של דאודורנט תחת הכותרת "זוג במחיר מדהים". המחיר למוצרים במבצע עומד על 62 שקל, כלומר, מחיר דאודורנט יחיד צריך לעמוד על יותר מ-31 שקלים כדי להפוך את העסקה למשתלמת.

לטענת אחד הלקוחות בסניף, ששלח למערכת TheMarker את התמונות של המוצרים עם מחיריהם, עולה כי מחירו המקורי של דאודורנט יחיד הוא 30 שקל בלבד - מחיר שעליו מתקיים מבצע נוסף, במסגרתו נמכרת יחידה תמורת 20 שקל. כלומר, מי שקונה את הזוג במחיר של 62 שקל למעשה מפסיד 22 שקל.

לטענתו של הלקוח, לא מדובר באירוע מקרי. הלקוח הבחין במבצע המטעה לכאורה כבר לפני חג הפסח, ועדכן על כך את האחראי בסניף, אך נראה כי על אף זאת, דבר לא נעשה. "פניתי שוב למנהל הסניף", אמר הלקוח. "לטענתו זו הפעם הראשונה שהדבר מובא לידיעתו. אולי האחראי שדיברתי איתו בפעם שעברה לא עשה דבר עם העניין ולא העביר אותו הלאה".

מרשת שופרסל נמסר בתגובה: "תודה על פנייתכם. מדובר בטעות שנבעה בשל אריזה מיוחדת של זוג מוצרים בסניף זה, ועקב פנייתכם הנושא טופל מיידית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker