מי עדן מודה: זיהום במעיין, הופסקה כניסת המים למפעל

היום הוציאה החברה הודעה שבה היא מודה כי נמצאה חריגה באיכות המים ■ בחברה מוסרים כי הזיהום התגלה ב-24 השעות האחרונות: "בבדיקה האחרונה נתגלתה חריגה מהתקן. כניסת המים למפעל הופסקה מיידית"

הדר קנה
הדר קנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בקבוקי מי עדן
הדר קנה
הדר קנה

לאחר שאתמול ניסתה מי עדן להכחיש כי נמצאו זיהומים במי המעיין, היום (ד') הוצאה הודעה שבה היא מודה כי נמצאה חריגה. "בבדיקה האחרונה שבוצעה נתגלתה חריגה מהתקן. כניסת המים למפעל הופסקה במיידית והנושא דווח למשרד הבריאות כמתבקש במקרים אלו", נמסר מהחברה.

בימים האחרונים התלוננו לקוחות רבים של חברת מי עדן על מחסור חמור באספקת המים מהחברה, ועל בעיות מול שירות הלקוחות. התלונות נובעות ממחסור חמור במים בחברה. בעיית המחסור הובילה גם לעלייה של כ-50% במספר הפניות למוקדי השירות, וכתוצאה מכך לעומסים על שירות הלקוחות – שחדל מלתפקד. הבעיה התגלתה לא רק אצל הלקוחות הפרטיים, גם בקרב הרשתות קמעונאיות דיווח על מחסור חמור במים של החברה.

בתגובה לפניית TheMarker, הכחישו אתמול במי עדן כי יש בעיה כלשהי במעיינות החברה בצפון הארץ, ואולם היום נודע כי מקורות המים של מי עדן אמנם סבלו בתקופה האחרונה מזיהומים. אלה הביאו את החברה לבקש מים חלופיים מקידוחי חברת מקורות. כל זאת, מבלי שהחברה טרחה ליידע בכך את לקוחותיה. על פי גורמים בענף, במי עדן יודעים על הזיהום כבר 3 שבועות ומסתירים זאת. עם זאת, לדברי החברה הזיהום התגלה ב-24 השעות האחרונות.

היום ניסתה החברה לתקן חלק מהנזק, ומסרה כי "מי עדן מבצעת דגימות במי מעיין הסלוקיה פעמיים ביום באופן שוטף. בנוסף מבצעת החברה דגימות בתהליך הייצור על בסיס שעתי".
עוד דיווחה כי המפעל ממשיך בעבודה שגרתית: המפעל ממלא את הבקבוקים וכדי המים ממיכלי אגירת המים הנמצאים במפעל מי עדן בקצרין. המים שבמלאי המפעל נבדקו ונמצאו תקינים. מי עדן פועלת בהתאם לתקני איכות מהגבוהים ומהמחמירים בעולם. החברה מבהירה שכל מוצריה יוצאים לשיווק רק לאחר שנבדקו כנדרש והתוצאות נמצאו תקינות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker