סלקום מקימה "מסלול קבוע": תפעיל קווים סלולריים לפי תקציב שנקבע מראש

הלקוחות יקבלו התראות SMS ברגע שהגיעו למסגרת; בנוסף, החל מהערב תאפשר החברה לכל לקוחותיה לקבל התראות SMS על ניצול אחוזים מהחבילות שלהם, לפי בחירתם

רותי לוי
רותי לוי

פרויקט חדש של חברת סלקום מאפשר ללקוחות פרטיים ועסקים קטנים לעקוב אחר פעילותם במהלך החודש. במסגרת הפרויקט הוקם באתר האינטרנט ובפורטל סלקום בנייד אזור "סלקום 360", המאפשר ללקוח להתעדכן אונליין במצב החשבון שלו, לצפות בהתפלגות השימושים שלו ולבדוק את היעדים הפופולריים אליהם הוא מתקשר.

החידוש שמציגה החברה בשירות הוא האפשרות לקבל התראות SMS. החברה תאפשר ללקוחותיה להגדיר מסגרות ניצול לזמן אוויר והודעות טקסט, ולקבל התראה בהודעת טקסט למכשיר כאשר הם מגיעים לאחוזי ניצול של 75% ו 95% מתוך הסכום שנקבע. ניהול מערכת ההתראות נעשה באמצעות האתר והפורטל הסלולרי של החברה.

בנוסף תשיק סלקום החל מהערב "מסלול קבוע”, שבו הלקוחות יעמידו תקציב חודשי קבוע של 139 שקל לניצול כולל עבור שיחות, הודעות טקסט, צריכת תוכן וגלישה סלולרית. בסיום ניצול התקציב החשבון ייחסם לשירותים יוצאים (למעט מספר חירום). בניגוד ליתר המסלולים של החברה אשר כוללים גלישה סלולרית ללא הגבלה ותמחור לפי מהירות, במסלול הקבוע יקבלו הלקוחות 10MB גלישה בלבד וישלמו על חריגה לפי 10 שקלים ליום לגלישת Data.

למעשה מדובר בתוכנית מוגבלת אשראי, בדומה לתוכניות שפרטנר ופלאפון מיהרו להציע בתחילת השנה. התכניות החדשות של החברות הן חלק מהבטחה למשרד התקשורת, אשר דרש תכניות מוגבלות מסוג זה שלא במסגרת התמחור הגבוה הנהוג בשוק הפריפייד, העומד על שקל לדקה. המטרה העיקרית לתכניות היא לשמש ככלי להורים לפיקוח על חשבון הסלולר של ילדיהם.

תעריפי המסלול מוגבל האשראי של סלקום הם 59 אגורות להודעת טקסט ו-59 אגורות לדקת שיחה. לאור העובדה שכעת ניתן לקבל התראות סמס על ניצול התקציב בכלל התוכניות, ובהתחשב בכך שלפי תעריפי המסלול תקציב ההפקדה החודשי של 139 שקל יספיק עבור 235 דקות והודעות טקסט יחדיו בלבד, ספק אם המסלול הקבוע הזה יוכל להתחרות כהלכה בתוכניות המדף האחרות.

מדובר בקמפיין ראשון בהובלתו של סמנכ"ל השיווק החדש של סלקום, יוני סבג, אשר החליף את קודמו בחודש שעבר. הפעילות תלווה בקמפיין בטלוויזיה ובאינטרנט, בהשתתפותה של הטניסאית שחר פאר ובהשקעה של 3 מיליון שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker