"אולי יהיו קצת יקרים יותר מקופיקס": אחרי ההשתלטות - רמי לוי מייקר את מוצרי הרשת

לוי: "קופיקס מכרו את הכל ב-5 שקלים, אבל אני אכניס מגוון יותר רחב של מוצרים" ■ המוצרים יהיו יקרים ב-7% מבחנויות הדיסקאונט של רמי לוי

הדר קנה
הדר קנה
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
רמי לוי
רמי לויצילום: אמיל סלמן

לאחר שחברת רמי לוי השלימה השבוע את רכישת השליטה ב קופיקס , כעת מגיע שלב השינויים: רמי לוי מתכנן להפוך את הסופרים של קופיקס לרמי לוי בשכונה, להעלות את המחירים כך שיהיו גבוהים עד 7% מאלה שבחנויות שלו (דיסקאונט) ולהכניס לחנויות מגוון רחב יותר של מוצרים.

לוי הסביר את הרציונל שבמהלך: "הלקוחות שקונים בסופרים בתוך העיר הם לקוחות שבויים. אני איכנס לעיר ואהפוך לרשת הזולה ביותר לעומת המתחרים. זה אולי יקר קצת יותר מקופיקס, שמכרו את הכל ב-5 שקלים, אבל אני אכניס מגוון יותר רחב כמו עוף, ירקות ופירות, וגם מותגים שלא היו בקופקיס כמו קפה טייסטרס צ'ויס ועוד".

סניף של סופר קופיקס
סניף של סופר קופיקסצילום: תומר אפלבאום

ביום שלישי השבוע השלימה חברת רמי לוי את רכישת השליטה בקופיקס מידי אבי כץ, ואת רכישת השליטה בחברה הבת סופר קופיקס. רמי לוי וקופיקס חתמו על תוספת להסכם המקורי ביניהן מתחילת ינואר 2018. על פי ההסכם המתוקן, הקצתה קופיקס לרמי לוי מניות נוספות שהגדילו את אחזקתו מ-20% בדילול מלא ל-50.01% בדילול מלא, תמורת הקצאה של 1.38% ממניות רמי לוי, ששוויין 35 מיליון שקל.

בנוסף, רמי לוי הכניסה תיקון בהסכם המקורי ששיפר את מצב החברה, ולפיו קופיקס תעביר לה ללא תמורה 30% ממניותיה של החברה הבת סופר קופיקס, שמפעילה 30 סופרמרקטים, כך שרמי לוי תחזיק במישרין ובעקיפין ב-65% ממניותיה של סופר קופיקס, שהוא הנכס שרמי לוי רואה בו את פוטנציאל ההשבחה העיקרי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker