בנק אגוד מבטל את עמלות העו"ש - האם כל הלקוחות יהנו מכך?

המסלול החופשי מבטל עד 10 עמלות פקיד ועד 30 עמלות ערוץ ישיר בחודש; לקוח קיים נתקל בקשיים לקבל ההטבה

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל

"זוכר איך הרגשת כשהבנק שלך לא הפסיק לחייב אותך בעמלות? הסטוריה. בנק אגוד מבטל את עמלות העו"ש", כך מציג בנק איגוד את המסלול החדש: המסלול החופשי, שמבטל עד 10 עמלות פקיד ועד 30 עמלות ערוץ ישיר בחודש ללקוחות חדשים וגם לקוחות קיימים שיצטרפו למסלול. אך מתברר שלא כל לקוח קיים יכול לעבור למסלול נטול העמלות.

זיו קויפמן מנתניה הצטרף לפני כשנה וחצי למסלול מופחת עמלות אחר של הבנק- חשבון הפוך- שמציע בין היתר פטור מעמלות פקיד. לאחר שראה את הקמפיין הפרסומי של הבנק לגבי המסלול החדש הגיע לפני כשבוע לסניף ברמת פולג וביקש להצטרף למסלול החדש שיותר משתלם עבורו, אך ללא הצלחה. למרות שבפרסומת נאמר כי ההצעה רלוונטית גם ללקוחות קיימים, עובדי הבנק סירבו להעביר את זיו למסלול החדש בטענה כי הוא מחוייב למשך 3 שנים למסלול הקודם אליו הצטרף לפני כשנה וחצי. גם לאחר התערבות מנהל הבנק לא הצליח זיו לעבור מסלול.

"אני לא מבין את זה. הרי לא מדובר כאן בחברה סלולרית. אני לא אשלם קנס יציאה אם אעזוב את הבנק מחר. אמרתי למנהל שאני לא מבין את ההיגיון, הרי אני יכול לסגור עכשיו את חשבון הבנק ומחר לפתוח חדש ואז כן להצטרף למסלול החופשי. הם אמרו שאני צודק וניסו לתת לי כל מיני הטבות, אבל אלו הטבות שכבר היו לי. לא נראה לי לעניין שהם מפרסמים שגם לקוחות קיימים יכולים להצטרף למסלול הזה, כשזה לא נכון לגבי כל הלקוחות. הרי בטח רוב הלקוחות שלהם נמצאים כבר באיזשהו מסלול", הוסיף זיו.

בעקבות פניית TheMarker נמסר מבנק איגוד, כי הנוהל ישונה וכבר ניתנה הנחייה בנושא לסניפים. "כל לקוחות הבנק, הקיימים והחדשים, יכולים ליהנות מתנאי חשבון חופשי ללא עמלות, ובהם גם לקוחות קיימים המעדיפים לעבור למסלול חשבון הפוך, בהתאם לקריטריונים שהוגדרו".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker