זוגלובק מורידה פסטרמה מהמדפים מחשש שלא תעמוד בתאריך התפוגה

(עדכון) החברה קיבלה דיווחים על עודף מים באריזות המוצרים שתוקפם יפוג בין ה-1 במארס ל-2 באפריל

רינה רוזנברג קנדל
רינה רוזנברג קנדל

חברת זוגולובק הודיעה ביום חמישי האחרון על איסוף מהמדפים של חלק ממוצרי הפסטרמה מתוצרתה, מתוך חשש כי לא יעמדו בתאריך התפוגה המצוין על גבי האריזה. מדובר במוצרי פסטרמה רומנית, פסטרמה פפריקה, פסטרמה עם דבש ופסטרמה צלויה על לבנים בכשרות חתם סופר. המוצרים הינם מסדרת הייצור שתופפקה פג בין ה-1 במארס ל-2 באפריל 2011.

היום פירסמה החברה כי בהמשך לבדיקות איכות שבוצעו, קיים חשש בנוגע למוצרים נוספים שעשויים לא לעמוד באורך חיי המדף. מדובר במוצרים מסדרת מוצרי פסטרמה ובקר פרוסים באריזות 120 גר', 150 גר' ו-300/330 גר' (עד קוד ייצור מס' 1364).

ביום חמישי האחרון זוגלובק קיבלה דיווחים מנקודות מכירה שונות על כמות עודפת של מים בחלק מאריזות מוצרי הפסטרמה והחברה החלה לבצע בדיקות בנושא. בתחילה לא בוצע איסוף האריזות כי בחברה חשבו שהמוצרים טרם הגיעו למדפים, אך לאחר בדיקה מחודשת ומתוך נקיטת משנה זהירות וחשש שחלק מהמוצרים הגיעו למדפים, החליטה החברה לצאת בהודעה לציבור על החזרתם.

על פי הבדיקות שביצעה החברה אין בעיה בבטיחות המוצר. עם זאת, מתוך מחויבותה לאיכות, החליטה זוגלובק, לאסוף את המוצרים מהמדפים. לקוחות שמחזיקים את אחד מהמוצרים הללו מוזמנים להחליפו במוצר חדש - באמצעות החזרתו לנקודות המכירה או יצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות של זוגלובק במספר 1-800-555-000. בחברה מבטיחים לשלוח מוצר חלופי ללקוח.

זוגלובק מתנצלת בפני לקוחותיה על אי הנוחות ופועלת לשוב לאספקה סדירה של מוצרים אלה בימים הקרובים. מנכ"ל זוגלובק, פיני קמרי, ציין כי אין סכנה לבריאות הציבור.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker