הולמס פלייס ממשיכה להתרחב: רוכשת את מועדון הפרימיום של זאוס ברמת גן

באחרונה מיזגה לתוכה הרשת את מועדוני גו אקטיב, ואף הודיעה על רכישת מועדון הכושר גרייט שייפ בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה בעלות של כ-7 מיליון שקל

הדר קנה
הדר קנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הולמס פלייס
הולמס פלייסצילום: דן קינן

הממונה על ההגבלים העסקיים אישר לקבוצת הולמס פלייס לרכוש את מועדון הפרימיום של זאוס במגדל משה אביב ברמת גן. זאת לאחר שנחתם הסכם הבנות בין הצדדים, וכעת הם נמצאים בשלבים האחרונים של בדיקת נאותות לקראת סגירה סופית של העסקה.

מועדון זאוס ברמת גן, משתרע על שטח של 6,000 מ"ר, וכולל 2 אולמות סטודיו, בריכה חצי אולימפית, מתחם ספא ועוד. המנויים הנוכחים של מועדון זאוס יצורפו עם החתימה על הסכם הרכישה לתוכנית הנאמנות של הולמס פלייס, ויוכלו להיכנס בעתיד גם למועדונים אחרים ברחבי הארץ.

קבוצת הולמס פלייס - שבשליטת קרן גרין לנטרן בראשות יוסף איליאש, דני בן רעי וריצ'י האנטר - מנהלת את המותגים הולמס פלייס, גו אקטיב ואייקון פיטנס. הקבוצה מעסיקה כיום 3,500 אנשי צוות, מפעילה 36 מועדונים, ומשרתת 120 אלף חברים.  קרן גרין לנטרן מחזיקה ב-60% מהולמס פלייס, ומשפחת פישר מאנגליה - מייסדת הרשת - מחזיקה בכ-40%.

ברשת מצהירים על מגמת התרחבות, שבמסגרתה מיזגה לתוכה את מועדוני גו אקטיב, ולאחרונה אף הודיעה על רכישת מועדון הכושר גרייט שייפ בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה בעלות של כ-7 מיליון שקל.

לדברי ריצ'י הנטר, יו"ר קבוצת הולמס פלייס, "מאז המיזוג עם רשת גו אקטיב לפני כשנה וחצי אנו נמצאים בתאוצת התרחבות כחלק מיישום אסטרטגיית הצמיחה של הקבוצה. לאחרונה רכשנו את מועדון גרייט שייפ בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, פיתחנו והרחבנו את הפרישה של מועדון הלואוקוסט Icon במקומות שאין לנו בהם מועדון, וזכינו במכרזים לתכנון, בנייה וניהול של קאנטרי קלאב עירוני בחדרה, בראש העין ובכפר סבא הירוקה. נכון להיום מונה הקבוצה 36 מועדונים בפרישה ארצית, ובכוונתנו להכפיל את המספר בחמש השנים הקרובות".

לדברי יהודה מימון, מנכ"ל רשת זאוס, "זאוס רמת גן הינו המועדון הראשון שפתחנו בישראל לפני כ-13 שנה, ואנו מרגישים שההצעה שקיבלנו מקבוצת הולמס פלייס מאשרת הלכה למעשה את ההשקעה הרבה, המוניטין וצבר הלקוחות הנאמנים שמשרת המקום. המכירה תאפשר לנו להשקיע במועדוני רשת זאוס בתל אביב, בחדרה ובראשל"צ ולהפכם למועדוני הפרימיום המובילים באזור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker