הזדמנות למוכרים ישראלים: eBay צופה גידול ביצוא מוצרים לארה"ב

החוזי מגיע בעקבות הודעתו של הרשם הפדרלי בארה"ב על העלאת תקרת הפטור ממכס ומס ליבוא אישי של פריטים לארה"ב מ-200 ל-800 דולר

הדר קנה
הדר קנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2

חברת eBay העולמית מודיעה הבוקר כי היא צופה גידול ביצוא מוצרים לארה"ב, בעקבות הודעתו השבוע של הרשם הפדרלי בארה"ב, הממונה על ביקורת גבולות ומכס, על העלאת תקרת הפטור ממכס ומס ליבוא אישי של פריטים בדואר לארה"ב מ-200 ל-800 דולר.

אלעד גולדנברג, מנהל הפעילות העסקית של eBay בישראל, צופה הזדמנות לישראלים: "סף הערך החדש מהווה הזדמנות עסקית מצוינת עבור מוכרים להציע את מגוון מוצריהם לקהל האמריקאי".

EBAY EARNS
ל-eBay 163 מיליון לקוחות ברחבי העולםצילום: בלומברג

לדבריו, "היות והפלטפורמה של eBay הינה זירת המסחר המקוון הגדולה ביותר בעולם, המוכרים הישראליים מאד מצליחים בה, ואנו מאמינים שמעתה נראה עלייה במכירות הישראלים לשוק האמריקאי. תקרת הערך החדשה מכסה את מרבית המוצרים המוצעים בידי מוכרים ישראלים ל-163 מיליון לקוחות eBay ברחבי העולם, ואנו צופים כי משמעות השינוי בסף הערך בארה"ב יהיה עלייה במחיר הרכישה הממוצע באתר".

ההצעה לשינוי החוק למודרניזציה של משלוחים בעלי ערך נמוך לשנת 2015 הוגשה בפני הקונגרס האמריקאי לפני כשנה, ונועדה לתקן את פקודת התעריפים של ארה"ב, שנחקקה בשנת 1930. הפטור ממכס על משלוחים שערכם עד 200 דולר לא עודכן מאז 1993, לעומת העלאת הפטור לנוסעים החוזרים מחו"ל לארה"ב מ-400 ל-800 דולר, בשנת 2012. מכאן שהתקרה החדשה לפריטים הנשלחים בדואר לארה"ב תתאים כעת לתקרה ממנה נהנים הנוסעים.

בנוסף לביטול המכס או המסים על משלוחים בערכים אלה, על פי החוק החדש מבוטלים גם נהלי המכס, ומשמעות הדבר היא פחות ניירת לסוחרי המסחר האלקטרוני. תקרת הערך תתואם לאינפלציה מדי שנה אחרי 2016.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום