החברה שתגרום לכם להפסיק לשלם 15 שקל על כוס קפה - גם בת"א

מייסד כפר השעשועים ורשת הכל בדולר השיק היום רשת בתי קפה חדשה שתציע את מוצריה במחיר אחיד של חמישה שקלים

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

"אין פה קוסמות. את הקפה הכי איכותי בארץ עולה לייצר 2.2 שקלים וכמה עולה קילו גזר שמוכרים בבתי קפה כל-כך ביוקר? גג 1.70 שקלים לכוס", אומר אבי כץ, מייסד רשת בתי הקפה קופיקס, שפתחה היום את הסניף הראשון שלה ומציעה את כל התפריט במחיר אחיד של ב-5 שקלים. כץ ייסד בעברו את הרשתות הכל בדולר וכפר השעשועים.

הסניף הראשון, תחת השם Cofix, נפתח היום ברחוב אבן גבירול בתל אביב וצפויים להיפתח סניפים ברחוב קינג ג'ורג וברחוב הארבעה בעיר. הסניפים יהיו קטנים ויפעלו בשיטת ה-Take away ללא מקומות ישיבה.

לדברי כץ , לא יפתח סניפים בקניונים: "30% מהמכירות של רשת הולכותלקניון , ועוד אחוזים הולכים לזכיין ואתה נשאר עם 5 שקלים על מוצר, אז אני מראש מוכר ב-5 שקלים. לי לא תהיה חברת ניהול, מדרגות נעות בכניסה או קוסם לילדים בחופש. אני אפתח רק במקומות מרכזיים ברחוב".

כריכים ומשקאות של קופיקס
4 מתוך 4 |
1 מתוך 4 |
2 מתוך 4 |

כתבות נוספות באתר TheMarker

השותפים בחברה – אבי כץ, מייסד קבוצת BEE קמעונות של דור אלון, נשיא ומייסד קרן הגשמה, היזם בני פרקש, עו"ד חנן שמש ואשת העסקים חגית שינובר - טוענים כי Cofix תהווה אלטרנטיבה נוספת לרשתות בתי הקפה המציעות אמנם קנייה זריזה על "אם הדרך", אך גובות בעבורה מחיר גבוה. לטענתם, הרשת תמנה למעלה מ-100 סניפים בתוך חצי שנה וכ-300 סניפים בשלב השני.

בסניפים יוצעו קפה, כריכים, טוסטים, מאפים טריים, פירות וירקות חתוכים, עוגות ועוגיות, שתייה קלה ומיצים טבעיים סחוטים במקום. הרווחיות תתאפשר, לדברי בעלי הרשת, על ידי סניפים קטנים, קונספט עסקי של קנייה זריזה ב-TAKE AWAY ותנועת הצרכנים גבוהה במיקומים סואנים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום