נביעות נפרדת מהצבע הכחול ועוברת לבקבוקים שקופים

"המהלך החדשני בא במטרה לייעל את תהליך מחזור הבקבוקים. בקבוק בצבע שקוף ניתן למחזר לכל צבע אחר, לעומת בקבוק צבעוני שלא ניתן להפוך לשקוף במסגרת תהליך המיחזור"

עידו אפרתי
עידו אפרתי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת המים המינרלים נביעות טבע הגליל, יצרנית "נביעות", נפרדת מהגוון הכחול שהיה מזוהה עמה עד כה ותשווק את המים מעתה בבקבוקים שקופים. בחברה מסבירים כי מדובר במהלך אסטרטגי במטרה לקדם אחריות סביבתית ועידוד מחזור.

"המהלך החדשני בא במטרה לייעל את תהליך מחזור הבקבוקים. בקבוק העשוי PET בצבע שקוף (ללא צבע), ניתן למחזר לכל צבע אחר. זאת לעומת בקבוק צבעוני שלא ניתן להפוך לשקוף במסגרת תהליך המחזור, ולפיכך היכולת למחזר אותו מוגבלת", נמסר בהודעה שהוציאה החברה.

צילום: עופר וקנין

באוגוסט 2012 עברה נביעות לעשות שימוש בפלסטיק שקוף ללא צבע עבור כל בקבוקי המים המינרלים בטעמים (נביעות+), בבקבוקי חצי ליטר וליטר וחצי. "בשנים האחרונות אנו נוקטים בשורה ארוכה של צעדים משמעותיים, כמו גם משקיעים את מיטב מרצנו ומשאבינו, לשיפור מתמיד של תחום איכות הסביבה בחברה. המעבר לבקבוקים השקופים  והפחתת משקלם והשימוש בגפ"מ (גז פחמימני מעובה) במפעל, הם רק חלק מהמהלכים הידידותיים לסביבה בהם נוקטת החברה ומתחייבת להמשיך ולפעול לקידום הנושא החשוב הזה גם בעתיד", אמר יהודה פורטה, מנכ"ל "נביעות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker