המפרק של המרכז הישראלי לפילאטיס מבקש למכור את נכסי החברה

לטענתו, לחברה התחייבויות לעובדיה, ללקוחותיה ולספקים בהיקף של כמה מיליוני שקלים, בעוד שקופתה ריקה ונראה שאין צפי לתקבולים בעתיד הקרוב

חיים ביאור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חיים ביאור

המפרק הזמני שמינה בית המשפט המחוזי בתל אביב למרכז הישראלי לפילאטיס, רו"ח יואב כפיר, הגיש היום (ב') לסגנית נשיאת בית המשפט השופטת ורדה אלשיך "בקשה בהולה לפתוח בהליך של מכירת נכסי החברה".

המרכז הישראלי לפילאטיס מעניק שיעורים ל-1,700 תלמידים בחמישה סניפים. בנוסף הוא מפעיל בית ספר למדריכי פילאטיס ונותן טיפולי פילאטיס שיקומי ופיסיותרפיה. בפנייתו של המפרק לבית המשפט הוא כותב כי לחברה התחייבויות לעובדיה, ללקוחותיה ולספקים בהיקף של כמה מיליוני שקלים, בעוד שקופתה ריקה ונראה שאין צפי לתקבולים בעתיד הקרוב. לדבריו, גם ללא הפעלה של החברה, התקופה הקרובה תהיה גירעונית, גם אם רק לצורך שימור המצב הקיים.

צילום: ויקיפדיה

"לפיכך, לנוכח חדלות הפירעון שאליהם נקלע המרכז הישראלי לפילאטיס, הקופה הריקה של החברה והגירעון שבו היא נמצאת כבר עתה, יש לפתוח בבהילות בהליך מכר של פעילות החברה ונכסיה על לקוחותיה, סניפיה והציוד המצוי בה", אומר המפרק בפנייתו.

לדבריו, הוא ניהל שיחות אינטנסיביות עם כמה מציעים פוטנציאלים שהביעו עניין ברכישת נכסי החברה, מהן נראה כי התמורה הצפויה בגין נכסי החברה תהיה גבוהה מהגירעון הצפוי. הוא מדגיש שכל עיכוב באישור הליך המכר עלול למנוע את גיבושן של הפניות לכדי הצעות של ממש "ולו רק בגין זליגה של לקוחות החברה ועובדיה לגופים מתחרים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker