רשת הפילאטיס של דרור רז הפסיקה פעילות בשל חובות של מיליון שקל

תלמידים, מורים ומנהלי סניפים קיבלו הודעת SMS כי הרשת מפסיקה את פעילותה בשל קשיים כלכליים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

דרור רז - המרכז הישראלי לפילאטיס הגיע לחדלות פירעון ומהבוקר (ה') הופסקה פעילותו. הרשת הפועלת כבר 25 שנה ומפעילה חמישה סניפים בתל אביב, בחיפה, בירושלים, בהוד השרון, ברמת השרון, כמו גם בית ספר להכשרת מדריכים בהנהלתו של רז, ככל הנראה הגיעה לחובות של למעלה ממיליון שקל.

אתמול ב-22:30 קיבלו תלמידים, מורים והמנהלים המקצועיים של הסניפים השונים את ההודעה האומרת "שלום, בשל קשיים כלכליים חברת דרור רז פילאטיס מפסיקה את פעילותה החל ב-18.10, יום ה' בבוקר. תשובות וסיוע תוכלו לקבל מעו"ד שוקי שועלי".

שיעור פילאטיסצילום: סאלי בלקמור

הודעה זהה נכתבה באתר האינטרנט של רז המחזיק בדומיין pilates.co.il, שמציג כמה הוא ותיק בתחום בישראל. כעת עולה השאלה מה יעשו אותם 100 העובדים של הרשת שאמורים לקבל משכורות, וכמו כן גם מאות הלקוחות ששילמו מראש על פעילויות במרכזים בכרטיסי אשראי ובצ'קים ובתלמידי המקום שהיו באמצע תקופת הכשרתם המקצועית למדריכי פילאטיס.

לטענת שוקי שועלי, עו"ד המייצג את רז, נעשים ניסיונות רבים למזער עתה כמה שיותר את הנזקים. "אנחנו עונים ללקוחות בטלפון ומנסים להסביר להם את המצב. בנוסף הודענו לבנקים ולחברות האשראי ואנו מנסים להיעזר בהם לביטול תשלומים עתידיים של הלקוחות".

לדבריו, רז שותף פעיל לחלוטין בכל הנעשה. "הוא נמצא במצב לא טוב כי בכל זאת מדובר במפעל חייו, אבל חשוב לו לעזור כמה שיותר ולנסות למצוא פתרונות. גם במצב הזה הוא מנסה לתת עכשיו מענה אישי לקורסי ההדרכה שנשארו להם עוד שניים-שלושה שיעורים רק כדי שיקבלו את התעודה שלהם, ופועל גם למציאת פתרון לכלל המצב".

אחת האפשרויות שבהן תוכל הרשת לבחור להתמודד עם המצב הכלכלי שאליו נקלעה תהיה הגעת משקיע מסוים, ולפי שועלי כבר אתמול בערב פנה איש עסקים וניסה לגשש על רכישת אחד הסניפים.

מדריכת פילאטיס שעובדת עם רז סיפרה ל-TheMarker כי בשבוע האחרון היתה לה תחושה שמשהו לא טוב קורה ברשת אך היא לא האמינה שזה יגיע עד למצב של הפסקת הפעילות. "הבכירים יותר התנהגו מוזר ונראה כאילו כולם מאוד לחוצים. אין לי מושג מה באמת יקרה ואני מאוד מקווה שהתקשורת בינינו לא נגמרה בהודעת ה-SMS הזו".

לקוחה מהסניף בירושלים סיפרה כי היא מאוכזבת מאוד מאחר שמבחינתה דרור רז היה שם דבר בפילאטיס הישראלי, אך במקביל היא גם מצפה להוגנות ולהחזרת כספה. "שילמתי יותר מ-2,000 שקל ואני חושבת שזה באמת יהיה לא הוגן אם לא יחזירו לי את הכסף. זה פשוט מדאיג שכבר אי אפשר לדעת מה יקרה במדינה הזו ועל מי לסמוך. המקום הזה היה מוכר וטוב, ואז פתאום אתה מגלה בהודעה שהכל נגמר. פשוט חבל".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום