מנוע הצמיחה הבא של קסטרו: חזיות והלבשה תחתונה

הדוגמניות גל גדות ולירז דרור ישמשו כפרזנטוריות ■ מנכ"ל קסטרו גבי רוטר: במחקרים שערכנו גילינו צורך אמיתי בקרב לקוחותינו לקו לנז'רי אופנתי, צעיר, איכותי ובמחירים אטרקטיביים"

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

קסטרו מסמנת את מנוע ההצמיחה הבא ונכנסת לתחום ההלבשה התחתונה. החברה תשיק השבוע קולקציית חזיות ותחתונים בהשקעה מדווחת של מיליון שקל. הקולקציה כוללת 24 דגמים המעוצבים כסט של חזייה ותחתונים בגזרות שונות בתשע מידות.

טווח המחירים בחזיות יהיה 79.90-149 שקל, ובתחתונים: 19.90-49.90 שקל. ההשקה תלווה בקמפיין פרסום עם הפרזנטוריות של קסטרו השחקנית הבינלאומית והדוגמנית הבינלאומית גל גדות, והדוגמנית הבינלאומית לירז דרור. הקמפיין יכלול מודעות בעיתונות וסרטוני דיגיטל.

לדברי גבי רוטר, מנכ"ל משותף בקסטרו, ההשקה נולדה "כחלק מהשאיפה להעניק ללקוחות שלנו מענה מושלם לכל צרכיהן. קולקציית הלנז'רי שלנו משלבת אופנתיות, איכות ומחיר אטרקטיבי - שהוא השילוב המדויק אותו מחפשת הלקוחה שלנו. ממחקרים שערכנו גילינו צורך אמיתי בקרב לקוחותינו לקו לנז'רי אופנתי, צעיר, איכותי ובמחירים אטרקטיביים. יש לנו משימה לא קלה ומתאתגרת להישאר מובילי שוק האופנה למרות הגעת מותגים בינלאומיים, שחלקם מוגדרים כהורגי קטגוריה".

4 מתוך 4 |
לירז דרורצילום: דודי חסון
1 מתוך 4 |
גל גדותצילום: דודי חסון
2 מתוך 4 |
לירז דרורצילום: דודי חסון

לאחרונה נכנסה גם s.wear (היינס) לתחום והשיקה חנות בתוך חנות של חזיות וחברת דלתא הרחיבה את אחיזתה בתחום. במקביל, חברות האופנה הבינלאומיות שנכנסו לישראל, כמו H&M ואמריקן איגל, מציעות ליין הלבשה תחתונה נרחב כחלק מהפורטפוליו שלהם. "היום החזיה היא חלק חשוב ממרכיב הלבוש ומהלוק הכללי. הרווחיות בהלבשה תחתונה זהה לפריטי הלבשה אחרין אך זה היא חלק מהחזון להרכיב את כל מוצרי הלייף סטייל וההלבשה תחת מותג אחד", אמר רוטר.

רוטר צופה כי קטגורית ההלבשה התחתונה תתפוס כמה אחוז חד ספרתי ממכירות החברה וכי קו ההלבשה המחויט בלק, שהושק לפני חצי שנה, יהווה 30% ממכירות החברה בתוך מספר שנים. "בג'ינסים למשל כשהתחלנו את הטיפול ב-2006. לא ידענו שזה יגיע לכאלה עוצמות ושנוביל את שוק הגינסים בישראל", אומר רוטר.

רוטר התייחס גם לתוכניותיה האחרות של החברה. קסטרו יצאה מפעילותה בחו"ל ובניגוד לקבוצת פוקס, שהביאה לארץ את אמריקן איגל, הקימה את פוקס הום ורכשה חברות כמו ללין וסאקס, אין לה כיום פעילויות אחרות מלבד חנויות האופנה תחת המותג קסטרו.

"אני לא פוסל כניסה לניהול רשתות אחרות ולא גנזתי את החלום של חו"ל. אנחנו מייצרים כל הזמן חדשות וזה לא שהחברה קופאת על השמרים. במארס יצאנו מגרמניה במטרה להתכנס בארץ ולהיערך לתחרות. בקיץ השקנו את בלק. עכשיו אנחנו בהלבשה תחתונה וכל חצי שנה יש משהו חדש. כל מותג שרוצים להביא לארץ או מחפש שותף מגיע אלינו. לויזל יש שיטת ניהול רשתות והיום הרשתות שלו כבר מהוות אולי יותר מפוקס עצמה וזה מאוד יפה, אבל אנחנו בכל זאת בית אופנה. היום אי אפשר לצאת לאירופה וגם פה כבר קצת נפגעים מהמשבר שקורה בחו"ל. לכן נבחן את הדברים לגופו של עניין וברגע שתהיה הכרזה נכריז. נבחר לנהל רשתות בארץ אם יהיה משהו מאוד אטרקטיבי ויהיו עוד הכרזות בטווח של חצי שנה על קסטרו או חברות אחרות בנוגע לקסטטרו. החברה עובדת ויש לה את משאבים הכספיים והיא חברה רווחית".

רוטר גם התייחס למצבם של השחקנים הקטנים בשוק האופנה. "רחוב הקניות הישראלי הפך לרחוב גלובלי וברחוב כזה רק מי שיש לו הצעת ערך מאוד ברורה יכול לנצח. הקטנים יחזיקו מעמד רק אם יהיה להם משהו מאוד יחודי. אבל צריך גם לזכור שגם אנחנו קטנים לעומת H&M שמייצרים הרבה יותר ומקבלים תנאים ממועדפים מהקניונים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker