מנהלת החוב המקומי החדשה בחשכ"ל - שני פדרמן

באגף החשב הכללי לא מפחדים ממינוי נשים בהריון: שני פדרמן קיבלה את הבשורה שנבחרה לתפקיד - והובהלה לחדר הלידה ■ משרד האוצר: "משקיעים באנשים לטווח רחוק"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

בהיסטוריה של משרד האוצר כבר מונתה אישה בהריון מתקדם לתפקיד בכיר מאוד: יעל אנדורן התמנתה בתקופתו של יאיר לפיד למנכ"לית המשרד ויצאה לחופשת לידה מלאה במהלך דיוני התקציב. לפיד קיבל לא מעט מחמאות על התייחסותו ליכולת המקצועית של אנדורן ולא למצבה הפיזי, והיא אכן נחשבה למנכ"לית מוערכת בכל תקופת כהונתו כשר.

לאחרונה הוכיח משרד האוצר כי לא מדובר במקרה בודד. במחלקת החוב המקומי באגף החשבת הכללית התפנה תפקיד המנהל, ולפני מספר חודשים פורסם מכרז חיצוני. כ-100 מועמדים החלו תהליך ארוך ומפרך, ביניהן שני פדרמן, שעבדה ביחידה לניהול חוב ממשלתי, והחלה את התהליך כשהיא בשלבי הריון ראשונים. עם התארכות התהליך, הלך גם ההיריון והתקדם - אך הדבר לא מנע מאנשי האוצר להמשיך אותו, ואף גם לבחור בה, לפני מספר ימים.

מיכל עבאדי בויאנג'ו, החשבת הכללית במשרד האוצר

בשנה האחרונה מכהנת איילת פרלשטיין כמנהלת מחלקת חוב חיצוני, ולכן בפעם הראשונה ינהלו את המחלקות המקבילות האלה שתי נשים, אחת מהן בחופשת הורות. "כל מדדי הבחינות שלה היו מרשימים ביותר", מסבירים בחשכ"ל. "הריון הוא לא מחלה ואנחנו משקיעים באנשים לטווח ארוך. שני ילדה, תסיים את החופשה ותחזור. אנו בטוחים כי תצליח מאוד בתפקיד החדש".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הבניין ברחוב ליליאן בתל אביב. הבניין נמצא לפני הריסה ובינוי מחדש במסגרת תמ"א 38/2

הדירה נמכרה ב-11.5 מיליון שקל - וזו הדירה הזולה ביותר שנמכרה בבניין

גאוטם אדאני. קבוצת אדאני כינתה את הדו"ח "מרושע בזדון", "מזויף" ו"מחקר לוקה בחסר"

"זו ההונאה העסקית הגדולה בהיסטוריה'': מניות אדאני ממשיכות לצנוח