תמונה, שם מלא והודאה |

אייל רביד עושה שיימינג למנהל סניף ברשת ויקטורי

בעקבות פרסום TheMarker על מודעה בסניף ויקטורי באשדוד, המבקשת מלקוחות לא להשתמש בכרטיסים שנטענו פעמיים "כי הסכומים יורדים משכר העובדים", פרסם מנכ"ל ויקטורי את תמונת המנהל מחזיק "הודאה" כתובה בטעותו ■ רשת ויקטורי: "מנהל הסניף ביקש לעשות את זה"

טלי חרותי סובר
טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טלי חרותי סובר
טלי חרותי-סובר

אתמול פורסמה מודעה שנתלתה בסניף ויקטורי באשדוד, בה מבקש מנהל הסניף את שיתוף הפעולה של הלקוחות, שמתבקשים לא להשתמש בכרטיסי ויקטורי שהוטענו פעמיים בטעות, כיוון ש"הכסף יורד ממשכורת העובדים". על המודעה הזו נוספה מודעה נוספת של לקוחה הפעם, שכותבת למנהל כי הוא מפר חוק, וכי אסור לו לפגוע בשכר העובדים, מה שעלול להביא אליו את מערך האכיפה של משרד הכלכלה.

התגובה של ויקטורי. צילום מסך

הנהלת ויקטורי הגיבה בהפתעה וטענה כי זו לא דרכה של הרשת, אלא שהנושא לא עצר כאן. מהר מאוד אחרי הפרסום הגיב אייל רביד, המנכ"ל והבעלים, בדף הפייסבוק של TheMarker כשהכחיש כי פעולות מן הסוג הזה נעשות ברשת, ובערב פרסם פוסט בזו הלשון: "כאן אייל רביד מנכ"ל רשת ויקטורי, חברים אני זקוק לעזרתכם, שתפו את התמונה". בתמונה ניראה אדם מחזיק פיסת נייר כתובה בכתב יד ועליה "הודאה": "אני ביטון יעיש מנהל סניף ויקטורי מהדרין באשדוד", כך נכתב שם, "אין לי פייסבוק ועשיתי טעות, ואני על דעת עצמי כתבתי את השלט. רשת ויקטורי לא לוקחת כסף מעובדיה, ולא מורידה להם שום כסף. אני מתנצל ומבקש סליחה".

בעוד הפרסום הראשון הקפיד על כבוד המנהל, לא פרסם את שמו או מיקום מדויק של הסניף, בודאי לא את תמונתו, הרי שעכשיו בא המנכ"ל, ולא רק שאינו מגבה אותו, גם מפרסם את טעותו ברבים.

הפוסט המצורף לתמונה ממשיך במילים הבאות: "עיתון כלכלי מכובד החליט לקחת טעות של אחד ממנהלי הסניפים ברשת והפוך את טעותו למסע הכפשה נגד רשת ויקטורי. אנחנו לא ניתן לעשות זאת! רשת ויקטורי מקפידה מאוד בכבודם של עובדיה ולא ניתן לאף אחד לערער זאת. לחבריי בתקשורת ובפייסבוק אגיד, לפני שאתם מפרסמים חומרי שטנה בדקו שהם נכונים" (כאמור, המודעה נתלתה ואין על כך חולק). "זכרו שבצד השני יש אדם, ארגון או חברה אשר נתלים בכיכר העיר על לא עוול בכפם. רשת ויקטורי מעולם לא לקחה כסף מעובדיה!" מסיים המנכ"ל, "הם חושבים שאם הם עיתון מותר להם הכל. אנחנו נראה להם שגם בלי עיתון אנחנו יודעים להעביר את המסר".

המודעה שתלה מנהל הסניף - ותגובת הלקוחה

אייל רביד סירב להגיב.

מרשת ויקטורי נמסר: "לעובדים וללקוחות לא נותרת ברירה אלא להגיב בכל דרך. הגיעה העת שגופי תקשורת ינהגו באחריות וידעו להבדיל בין טעות למקרה שחוזר על עצמו ולא ימהרו לתלות בכיכר העיר אנשים תמימים. מנהל הסניף שגה וביקש בעצמו לעלות לרשת על מנת לשמור על שם המותג בו הוא עובד ועליו הוא כל כך שומר".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

אלעד כהן (מימין), ניצן רנגיני בוצר ודניאל בוצר

ממשכורת של 30 שקל בשעה – לווילה בת שלוש קומות במושב מבוסס בשרון

מסיבה בבריכה, אילוסטרציה

בעל הבית מרוויח 15 אלף שקל ללילה - החיים של השכנים נהפכו לסיוט

תופעות לוואי בעקבות שימוש בפרופסיה

"כל הגוף מרגיש מחושמל, הכל שורף וכואב": הם רצו לעצור את ההתקרחות. זה הרס להם את החיים

נועם וימן

מתוחכמים ומסתוריים: האנשים שהבלעדיות הפכה אותם לעשירים מאוד

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

קייל דייויס, ממייסדי 3AC

שני החברים מהתיכון היו על גג העולם. היום הם חייבים 2.8 מיליארד דולר

סטודנטים לרפואה. "מהלך שנועד להגדיל את מספר הרופאים בישראל"

אחרי עשרות שנים: הסטודנטים האמריקאים לרפואה בישראל יוחלפו בישראלים