המיסטיקן אורן זריף דורש מעובדיו לשנות את שם משפחתם לשמו "מפני שיש בשם הרבה אנרגיות חיוביות"

כמה עובדים יפוטרו בעקבות הגזירה של זריף? ■ ממי נפרדת הרשות השנייה? ■ מה חיפש החשב הכללי באיכסל? ■ לאן הולך מנכ"ל מכון היצוא? ■ ואיזו מסעדה ישראלית נכנסה לרשימת המסעדות המרגשות של ה"ניו יורק מגזין"?

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker digital

מאת TheMarker, אופיר בר זוהר, אבי בר-אלי ואורה קורן

"הואיל והצלחת הטיפול מבוססת על עוצמת האנרגיה, והואיל ויש חשיבות מכרעת לכך שהמוקדן ישדר בתת מודע אנרגיה למטופל, הגיע אורן זריף למסקנה שיש חשיבות מכרעת לכך שכל עובד יוסף לשם משפחתו את התואר 'זריף'". כך כתב עו"ד בצלאל הלוי, פרקליטו של המיסטיקן אורן זריף, במכתב לעובדיו ופורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות. "מוקדן אשר יסרב לבקשה המקצועית לא יוכל להמשיך ולבצע את עבודתו", הוסיף הלוי.

בתגובה לידיעה, מסר זריף כי הוא יודע שאנשים חושבים שזה הזוי, "אבל בדקתי את הנושא עם הילרים ורבנים, והתברר שבשם זריף יש הרבה אנרגיות חיוביות. הגעתי למסקנה שבמקום העבודה שלי אני רוצה שיהיו לאנשים אנרגיות כשהם עובדים מול קהל. נתתי לעובדים שבוע להחליט והודעתי שמי שלא יעשה זאת יפוטר. אני מתכוון לפטר 35 עובדים שלא יסכימו לדרישה", אמר זריף. גם עורך דינו של זריף אישר את הדברים. "אני לא רואה בבקשה הזו כל פסול", אמר.

הרשות השנייה נפרדת מהדוברת

ביום חמישי בבוקר נאספו בבית ציוני אמריקה בתל אביב אנשי הרשות השנייה ואורחים נוספים מתחום המדיה, כדי להיפרד מדוברת הרשות, אלונה אריאלי-להב, שלאחר ארבע וחצי שנות עבודה עוברת להיות הדוברת של תנובה. נשאו דברי פרידה: מנשה סמירה, מנכ"ל הרשות, נורית דאבוש, יו"ר המועצה, גיל סמסונוב ממשרד גליקמן, נטלר, סמסונוב ומנכ"ל הרשות לשעבר, מוטי שקלאר. עוד נכחו באירוע: מנכ"ל חדשות ערוץ 2 אבי וייס, מנכ"לית איגוד השיווק הישראלי תלמה בירו, מנכ"לית הטלוויזיה החינוכית יפה ויגודסקי, המפיק והסוכן חיים סלוצקי, סמנכ"לית הרגולציה בקשת טלי גורן, צביקה שלום מרדיו דרום, משה שלונסקי, המתמודד על רדיו ירושלים, מנכ"ל רשת ג' אמנון שילוני, מנכ"ל רדיו תל אביב שי בן-מאור, מנכ"לית רדיו 99 מישל קרמרמן וחברת המועצה רחל תורג'מן.

החשכ"ל באיכסל

משרד אגף החשב הכללי בירושלים נותר ביום חמישי האחרון מיותם לאחר שננטש לטובת סיור בין פרויקטים של התחבורה בצפון המדינה. החשב הכללי שוקי אורן וסגנו אבי דור פצחו בביקור מוקדם בפרויקט מנהרות הכרמל בחיפה, ומשם המשיכו כאורחיו של מנכ"ל החברה הלאומית לדרכים (מעצ החדשה) אלכס ויז'ניצר לביקור בפרויקט מנהרות איכסל ובפרויקט בנימינה-פרדיס. את הסיור קינחה הקבוצה בארוחת סטייקים דשנה במסעדת דאבליו גריל-בר בעפולה.

מסעדת דלאל ב"ניו יורק מגזין"

השפים אביב משה, ירון קסטנבאום, ניר צוק ושאול אדרת, שהגיעו לפרגן למתחרה דושי לייטסדורף, שציינה שנה למסעדת "דלאל" שבבעלותה, לא ציפו לבשורה שכזו - במהלך האירוע קיבלה לייטסדורף טלפון שבישר לה שהמסעדה נכנסה ל"ניו יורק מגזין" היוקרתי כאחת המסעדות המרגשות של תל אביב. בין אנשי העסקים הרבים שהגיעו לפרגן היו גם אירינה ורמי שלמור, שטס באותו ערב לסין, האח, יונתן לייטסדורף, ואשתו רונית רפאל, שהגיעו במיוחד מז'נווה לאירוע, וגם לא מעט אנשי פרסום, בהם שוני ריבנאי, אילון זרמון וספי שקד.

אסיה נפרד ממכון היצוא

מנכ"ל מכון היצוא יחיאל אסיה הודיע אתמול כי בכוונתו לסיים את תפקידו בסוף השנה. אסיה, המכהן כשש שנים בתפקיד, אמר כי הוא מתכוון לצאת למגזר הפרטי. בתקופתו של אסיה עבר מכון היצוא שינוי מארגון המתמקד בארגון פעילויות בחו"ל, למשל תערוכות ליצואנים, לארגון הממוקד בפיתוח הזדמנויות עסקיות ליצואנים. במכון הוקמו אגפים לפי תחומי יצוא, כשהעומדים בראשם נמדדים במידה שבה הם יוצרים הזדמנויות עסקיות ליצואנים באותו ענף. אסיה נענה לבקשת יו"ר המכון דוד ארצי לכהן בתפקידו עד שיימצא לו מחליף.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אתר ChatGPT. היכולות מרשימות ביותר

הצ'אט־בוט המדהים יחליף את גוגל וישנה את עולם הטק? לא כל כך מהר

הפגנות בוורשה, בירת פולין, נגד חוק ההפלות

התקדים הפולני: האם כך ייראה העתיד של ישראל?