טלי חרותי-סובר

קבוצת SQLink, מחברות התוכנה הגדולות בישראל, חברה ליזמת אביטל וסרמן ולמשרד העבודה והרווחה במיזם התעסוקה הארצי "פופ-אפ תעסוקה", שנערך ב-2-3 בדצמבר. השקת המיזם התקיימה היום (רביעי) במשרדי SQLink, בנוכחות שר העבודה והרווחה, איציק שמולי.  

המיזם החברתי-תעסוקתי הוא חלק מתוכנית חזרה לתעסוקה שהקים משרד העבודה והרווחה, בהובלת מינהל תעסוקת אוכלוסיות, במטרה לרתום את כלל המשק להתמודדות עם משבר התעסוקה. על ידי הנגשת אלפי משרות חדשות, לצד ליווי והכוון תעסוקתי ממוקד - השאיפה היא להשיב לשוק העבודה כ-100 אלף מפוטרים מתקופת הקורונה.

המיזם כולל הנגשה של 12 אלף משרות במשך 48 שעות בעמוד הפייסבוק של המיזם, שבו שותפות 50 חברות - ובהן בנק הפועלים, שיכון ובינוי, שטראוס מים, קוקה קולה, אלביט ופלאפון.

במקביל, יופעל מוקד טלפוני על ידי כ-400 אנשי משאבי אנוש ויועצי קריירה, שיעניקו שירותי ייעוץ, הכוון תעסוקתי ומענה בטיוב קורות חיים, הכנה לריאיון עבודה ותהליך חיפוש משרה - הכל בחינם ונעשה בהתנדבות. המענה יינתן באופן אישי וכל פונה יקבל ייעוץ רלוונטי. היה ותימצא משרה פנויה מתאימה, המועמד יופנה אליה.

בהשקת המיזם הבוקר אמר השר שמולי כי "החל"ת נתן מלכודת דבש. אני מנסה למצוא פתרון למי שלא מצאו עבודה. אני שמח על שיתוף הפעולה של אגפי המשרד והמעסיקים הגדולים במשק, ונרגש מהתגייסותם בהתנדבות של מאות אנשי ונשות משאבי אנוש וייעוץ קריירה. מטרתנו היא משותפת והיא חיזוק המשק הישראלי. מדובר בפיילוט חשוב שבכוחו לסייע לאלפי ישראלים, בין אם בהענקת הכלים המתאימים למציאת עבודה ובין אם בהתאמה למשרה קיימת. אנו נמשיך לפעול ביחד עם המעסיקים בישראל למען הבראת שוק העבודה ולמען כל מבקשי העבודה כולם".

מספר הטלפון למבקשי עבודה: 076-5996633, בשעות 9:00-21:00 בימים רביעי וחמישי, 2-3 בדצמבר.

המשרות כולן יוצגו באתר הייעודי pop-up-works.org.il שבו אפשר יהיה למצוא גם תכנים מקצועיים רלוונטיים - כמו כתיבה נכונה של קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, בחירת מסלול קריירה, כיצד נכון לחפש משרה ועוד.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker