אמדוקס תאפשר לעובדיה לעבוד יום אחד בשבוע מהבית

לדברי שוקי שפר, מנכ"ל קבוצת אמדוקס, "במשק הישראלי, אני מקווה כי המהלך שלנו ייצר תגובת שרשרת שיש בה בכדי להגביר את הפריון, להפחית את עומסי התנועה ולשפר את איכות החיים"

TheMarker
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עבודה מהבית. אילוסטרציה
עבודה מהבית. אילוסטרציהצילום: Peter Muller / Cultura Creative

חברת אמדוקס הודיעה היום (ד') ל-25 אלף עובדיה בעולם, בהם גם 5,000 עובדים בישראל, כי תאפשר להם לעבוד יום אחד מהבית. לדברי שוקי שפר, מנכ"ל קבוצת אמדוקס, "במשק הישראלי, אני מקווה כי המהלך שלנו ייצר תגובת שרשרת שיש בה בכדי להגביר את הפריון, להפחית את עומסי התנועה ולשפר את איכות החיים".

באמדוקס מציינים כי המהלך מגיע לאחר מחקר מעמיק של צרכי העובדים וניתוח של שוק העבודה העתידי והמשוכלל. ממשאלים שנעשו בקרב עובדי הקבוצה ברחבי העולם, עלה באופן מובהק כי האפשרות לגמישות בעבודה, יוצרת תחושות חיוביות באשר ליחסים עם הממונים, מפתחת מחויבות גבוהה של העובדים למקום העבודה ושביעות רצון כללית גבוהה יותר.

בענקיות הטכנולוגיה בעולם נהוג כבר שנים לעבוד מהבית, ולמעשה בשנים האחרונות מדברים על "עבודה מכל מקום". השינוי אינו רק סמנטי - הרעיון הוא לאפשר לעובדים לעבוד מהמקום בו הם מרגישים פרודוקטיביים ביותר.

בישראל מיקרוסופט, פייסבוק, יבמ ואחרות מנהלות כבר שנים מדיניות של גמישות לגבי מקום העבודה.

לדברי יהודית ימפולסקי, סמנכ"לית משאבי אנוש של אמדוקס, "מחקרים גלובליים הוכיחו כי יום אחד בשבוע של עבודה מהבית יכול לשפר את חוויית העובדים ואת האיזון בין עבודה לפנאי. כתוצאה מכך, הפריון בעבודה עולה ואיכות החיים גבוהה יותר".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום