נבחר מחליף זמני לתפקיד מנכ"ל נמל אשדוד

מנכ"ל הנמל הנוכחי, איציק בלומנטל, יסיים את תפקידו בתחילת יולי ■ במקומו יכהן באופן זמני סמנכ"ל התפעול איציק כהן, עד לבחירת מנכ"ל קבוע

טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נמל אשדוד
נמל אשדודצילום: אילן אסייג

דירקטוריון נמל אשדוד בחר היום (ג') את איציק כהן, סמנכ"ל התפעול בנמל בארבע השנים האחרונות, למנכ"ל זמני של הנמל, לאחר שאיציק בלומנטל עזב את התפקיד בראשית יולי. ההחלטה טעונה את אישור ועדת גילאור. כהן יכהן עד סיום עבודתה של ועדת האיתור שהוקמה בנמל, ובחירת המנכ"ל הקבוע.

הדירקטוריון הודיע לבלומנטל, המנכ"ל בחמש השנים האחרונות, כי הוא נקרא לשימוע שלפני פיטורים, לאחר שיו"ר הדירקטוריון אורנה הוזמן בכור ניסתה לפטרו חודשים רבים קודם לכן. בלומנטל ביקש לעזוב ביולי הקרוב, בטרם ייצא השימוע לפועל.

בנמל הוקמה ועדת איתור הכוללת את היו"ר הוזמן בכור ושני דירקטורים הנחשבים לנאמניה, ביניהם הדירקטור החיצוני מאלק עמרור. האחרון, כפי שנחשף ב-TheMarker, הגיש לנבחרת הדירקטורים קורות חיים שכללו תארים אקדמיים לא ברורים ואף תואר דוקטור שקיומו מוטל בספק. חבר דירקטוריון שנוסף לאחרונה לוועדת האיתור הוא רון אילוז.

העובדה שמדובר בוועדת איתור בת ארבעה אנשים בלבד, שאליה מצטרף משקיף מטעם רשות החברות, העלתה בענף לא מעט חששות מהיותה ועדה פוליטית - שתציג לשרי התחבורה והאוצר הבאים מועמדים מקרב חברי מרכז הליכוד, שהוזמן בכור פעילה בו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker