זוכרים להחתים שעון בעבודה? יו"ר ועד רמ"י תועמד לשימוע בטענה ששכחה 5 שנים

ברשות מקרקעי ישראל טוענים כי גיל איזנשטיין קנה התעלמה מהבקשות החוזרות לספק את הדו"חות ■ "זו עבירת משמעת קשה שאי אפשר להתעלם ממנה"

טלי חרותי-סובר
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

יו"ר ועד עובדי רשות מקרקעי ישראל (רמ"י), גיל איזנשטיין קנה, תועמד לשימוע בשבוע הבא בטענה שלא העבירה דיווחי נוכחות במשך חמש שנים - כך עולה ממידע שהגיע ל-TheMarker.

גיל איזנשטיין קנה
גיל איזנשטיין קנהצילום: אייל טואג

מקור הבקיא בנושא מספר כי איזנשטיין קנה התעלמה מדרישות החברה להעביר דיווחי נוכחות, על אף הוראות ברורות ובקשות חוזרות ונישנות. לאיזנשטיין קנה ניתנה אורכה להסדרת העניין, אך לאחר שגם זו נתקלה בהתעלמות, החליטה ההנהלה לזמן אותה לשימוע. במחלקת משאבי האנוש של הרשות מגדירים את התנהלותה כ"תופעה חמורה ויוצאת דופן".

"זמן רב ידעה ההנהלה על הבעיה, אך לא עשתה דבר", מספר המקור. "רק כאשר נכנס לטיפול גיא דוד, הממונה על המשמעת בנציבות שירות המדינה, הדברים התחילו לזוז. זו עבירת משמעת קשה שאי אפשר להתעלם ממנה, גם אם מדובר ביו"ר ועד העובדים".

התופעה אינה בלעדית לרשות. באחרונה נחשף בTheMarker כי גם בנציבות הכבאות נרשמים דיווחי נוכחות תמוהים על ידי אנשי ועד העובדים.

מנציבות שירות המדינה נמסר כי הנושא נמצא בטיפול רשות מקרקעי ישראל. מהרשות נמסר: "בשל עניינים של צנעת הפרט, רשות מקרקעי ישראל לא תתייחס לפרטי מקרה זה. הנושא מטופל בהתאם להנחיות הנציבות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker