צריכים לחדש דרכון? אל תטרחו להגיע למשרדי הממשלה בתל אביב

גם היום נמשכים העיצומים בקריית הממשלה בתל אביב, לטענת ההסתדרות בשל "זיהום אוויר בחניון" ■ במסגרת העיצומים לא תתקיים קהל בכל המשרדים ויחידות הממשלה במקום, ובהם משרד הפנים, יחידות מס הכנסה ומס רכוש, רשות מקרקעי ישראל ומשרד השיכון

טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
תל אביב בניין קרית הממשלה
קרית הממשלה בתל אביבצילום: תומר אפלבאום

יום שלישי לעיצומי עובדי קריית הממשלה בתל אביב, שנמשכים גם היום (ראשון). במסגרת העיצומים לא תתקיים קהל בכל המשרדים ויחידות הממשלה במקום, ובהם משרד הפנים על כל שירותיו, לרבות רשות האוכלוסין וההגירה; יחידות מס הכנסה ומס רכוש; רשות מקרקעי ישראל; משרד השיכון ועוד.

לטענת ההסתדרות, הצעדים הארגוניים מתקיימים כחלק ממאבק העובדים בזיהום האוויר הכבד והמסוכן בחניון התת-קרקעי של המבנה, הנגרם מעומסי התנועה הקשים ביציאה ממנו.

"בחודש האחרון נערכו דיונים בין ההסתדרות וועדי העובדים לבין נציבות שירות המדינה והממונה על השכר במטרה למצוא מענה לבעיה, אולם מצד המדינה לא הוצעו פתרונות שיביאו לסיום הסכנה הבריאותית החריפה שבה נתונים העובדים", אומרים בהסתדרות.

עם זאת, לא מן הנמנע שהעיצומים נובעים מעצירת ההטבה שנתנה המדינה ל-2,000 עובדי הבניין לפני כחודש, כשהחליטה לקצר את יום העבודה בחצי שעה, כדי ש-500 העובדים שאכן חונים בבניין יוכלו לצאת הביתה על חשבון המעסיק. ההטבה, שעלותה 1.5 מיליון שקל, וניתנה עד 1 באוגוסט. ואולם, ברגע שההטבה לעובדים הסתיימה, החלו העיצומים.

מנציבות שירות המדינה נמסר כי קיימים לא מעט פתרונות, ועם מעט שיתוף פעולה יסתיימו הפקקים בחניון. בשלב ראשון מומלץ לצאת דרך רחוב הארבעה ולא לכיוון איילון, כך ניתן לצאת מהחניון במהירות וללא פקקים.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker