דדי בורוביץ' מבקש למנות את בנו למנהל פרויקטים באל על; רונה דנקנר מונתה לדירקטורית בנכסים ובנין

רונה דנקנר - בתו של יו"ר קונצרן אי.די.בי ומבעלי השליטה בו - עדיין לא בת 26, והיא תהיה הדירקטורית הצעירה ביותר בדירקטוריון נכסים ובנין, זרוע הנדל"ן של אי.די.בי ■ בורוביץ', בעל השליטה המרכזי בחברת אל על באמצעות כנפיים, רוצה למנות את בנו נמרוד לתפקיד חדש באל על בשכר של 25 אלף שקל בחודש

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

דדי בורוביץ', בעל השליטה המרכזי בחברת אל על באמצעות כנפיים, רוצה למנות את בנו, נמרוד בורוביץ', לתפקיד חדש באל על - מנהל פרויקטים שותפיות אסטרטגיות, בשכר של 25 אלף שקל בחודש. הנושא יובא לאישור האסיפה הכללית של בעלי המניות של אל על.

כיום נהנים חברי הדירקטוריון מתשלום בסך 61,170 שקל בשנה. על פי ההצעה החדשה, הם יקבלו תוספת בסך 2,280 שקל לישיבה, בנוסף לכרטיסי הטיסה בחינם שהם זכאים להם.

עניין נוסף שעשוי להיות מובא לאישור האסיפה הכללית הוא שכרו של היו"ר החדש של מועצת המנהלים של אל על, עמיקם כהן. בשלב זה, לא ידוע מה יהיו גובה משכורתו ומה יהיו תנאי העסקתו של כהן.

מכשיר את היורשת

שנה לאחר שרונה דנקנר - בתו של יו"ר קונצרן אי.די.בי ומבעלי השליטה בו, נוחי דנקנר - הצטרפה לקונצרן בתפקיד רפרנטית של חברות הבנות של דיסקונט השקעות, מונתה דנקנר לדירקטורית בנכסים ובנין, זרוע הנדל"ן של אי.די.בי.

רונה דנקנר עדיין לא בת 26, והיא תהיה הדירקטורית הצעירה ביותר בדירקטוריון החברה. דנקנר היא בעלת תואר ראשון במינהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. היא תחליף בתפקידה את אורן לידר, לשעבר סגן נשיא בכיר ומנהל כספים ראשי בדיסקונט השקעות.

לפני כארבעה חודשים מונתה דנקנר לדירקטורית בזרוע ההשקעות בהיי-טק של אי.די.בי, אלרון תעשיות.

דנקנר לא תקבל שכר בגין כהונה כדירקטורית בנכסים ובנין, והכסף יועבר לחברה האם דיסקונט השקעות (דסק"ש). שכרה של דנקנר בדסק"ש, שעלותו השנתית נאמדת ב-192 אלף שקל, יישאר ללא שינוי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker