בעלי המניות באל על יתכנסו היום לאשר הצטרפותו של נמרוד בורוביץ, בנו של בעל השליטה המרכזי בחברה

בורוביץ' ימונה למנהל פרוייקטים ושותפויות אסטטרגיות בשכר של 25 אלף שקל בחודש

זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2
זוהר בלומנקרנץ

בעלי המניות של חברת אל על יתכנסו היום (ד') לאסיפה כללית, כדי לאשר את הצטרפותו של נמרוד בורוביץ, בנו של בעל השליטה המרכזי בחברה, דדי בורוביץ, לתפקיד ניהולי חדש ובשכר מלא באל על.

נמרוד בורוביץ, 38 הוא רואה חשבון בהשכלתו. במשך ארבע שנים עבד בסניף הישראלי של פירמת רואי החשבון G&KP, ולאחר מכן עבד אצל רואה החשבון יצחק סווארי. בהמשך עבד כיועץ עצמאי.

בנוסף, תתבקש האסיפה הכללית של בעלי המניות לאשר את העלאת התשלום לחברי מועצת המנהלים.

כיום נהנים חברי הדירקטוריון מתשלום בסך 61,170 שקל בשנה. על פי ההצעה החדשה הם יקבלו תוספת בסך 2,280 שקל לישיבה, בנוסף לכרטיסי הטיסה בחינם שהם זכאים להם. עניין נוסף שעשוי להיות מובא לאישור האסיפה הכללית הוא שכרו של היו"ר החדש של מועצת המנהלים של אל על, עמיקם כהן. בשלב זה לא ידוע מה גובה משכורתו ומה תנאי העסקתו של כהן.

בדומה לחברות תעופה אחרות הטסות ארצה, אל על סובלת מירידה בתנועת הנוסעים בתעופה הבינלאומית, עקב המשבר הכלכלי בעולם. על פי נתוני רשות שדות התעופה (רש"ת), נרשמה באל על ירידה של כ-20% בתנועת הנוסעים בינואר השנה מנתב"ג, לעומת החודש המקביל בשנה שעברה.

אל על הטיסה כ-226 אלף נוסעים ותפסה נתח שוק של 40.47% מכלל תנועת הנוסעים בתעופה הבינלאומית בינואר השנה בנתב"ג, לעומת כ-282.5 אלף נוסעים ונתח שוק גבוה יותר של 42.94% בינואר 2008.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker